ProfiAuto Show 2019 přinesla rekordní účast

ProfiAuto Show 2019 přinesla rekordní účast

46 000 návštěvníků, 150 vystavovatelů a dva veletržní dny plné vášně, adrenalinu a nejnovějších trendů. Na veletrh dorazil také velký zástup českých a slovenských motoristických nadšenců a zástupců autoservisů. Největší motoristická show ve Slezsku ukázala, že automobilový průmysl se rozvíjí závratným tempem.

Šestnáctý ročník ProfiAuto Show 2019 se řídil heslem "Poháněno vášní". O víkendu 8. - 9. června dorazili automobiloví nadšenci a nejvýznamnější zástupci automobilového průmyslu do Katovic. Účast byla rekordní. Veletržní prostory během dvou dnů navštívilo 46 000 lidí, což je o 6000 vyšší návštěvnost než v loňském roce. Velkou skupinu návštěvníků opět tvořili odborníci, především automechanici.

„Také účast z Česka a ze Slovenska byla historicky nejvyšší. Na akci zavítalo přibližně 2000 návštěvníků a 600 automechaniků a zástupců autoservisů,“ doplňuje Jindřich Krejčí, ředitel projektu ProfiAuto Servis v České republice a na Slovensku.

Poprvé zde představilo policejní techniku Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje. Velký zájem návštěvníků vzbudil také 600koňový speciál McLaren F1 EVO 2019 českého závodníka do vrchu Marka Rybníčka. Návštěvníci si užili motokárové závody, driftování nebo motocyklové ukázky. Vyzkoušeli si simulátor autoservisu pomocí virtuální reality.

Premiérově se na veletrhu v Polsku předvedl automobilový bungee jumping. Vůz s kaskadéry padal z více než 80 metrů. Odvážlivci v autě museli bojovat s přetížením, které je nesrovnatelně silnější než například při akceleraci v rally.

Veletrh ukázal, že motorismus je neoddělitelně spjatý s adrenalinem a emocemi, a to na nejvyšší úrovni. Vystavovatelé prezentovaly spoustu moderních řešení a technologie budoucnosti, které poukázaly na to, že automotive průmysl vstupuje do nové fáze.

„Odborný program plný školení a workshopů jsme připravili pečlivě s přihlédnutím k aktuálním trendům a změnám na trhu. Více jsme se věnovali oblastem, jako jsou elektromobilita nebo autonomní vozidla, ale i dalším technickým vychytávkám v oblasti servisních nástrojů,“ shrnuje Jindřich Krejčí.

ProfiAuto Show je každoroční motoristická oslava, která klade důraz na jedinečné emoce, zábavní i odbornou stránku, a to díky spolupráci s nejvýznamnějšími automobilovými značkami z celého světa.

Datum zveřejnění

14.6.2019

Zdroj informací

ProfiAuto

Výběr jazyka

Nová dimenze regenerace

Váš dodavatel autodílů

Vyšel nový Autoservis

Autoservis 5-6/2019
Vyšlo nové číslo
magazínu Autoservis

Filtry pevných částic

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 5-6/2019

Filtry pevných částic

Nový magazín Autoservis - 5-6/2019. Nové číslo magazínu Autoservis nabízí pohled do blízké budoucnosti - jak bychom mohli vyrábět paliva, jak...

Autoservis - 3-4/2019

Moderní lakovací metody

Nový magazín Autoservis - 3-4/2019. Krásu auta podtrhují perfektní lak a elegantní kola - seznamte se s nejnovějšími trendy v těchto oblastech.

Autoservis - 1-2/2019

Budoucnost mobility - Jak se plánované změny projeví v autoservisech

Nový magazín Autoservis - 1-2/2019. O mobilitě budoucnosti mluví kdekdo, ale jen málokdo skutečně ví co to znamená, co z toho plyne z hlediska...

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.472 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál