Kalendář Marterpieces 2020

Kalendář Marterpieces 2020

Na podzim minulého roku vyhlásila společnost Spies Hecker již tradičně celosvětový „casting“ do prestižní limitované edice kalendáře Masterpieces 2020. Do konce února letošního roku bylo možné se přihlásit s mistrovskými kousky, na nichž se blýská barva Spies Hecker. Ať již se jedná o automobily, letadla nebo jiné objekty v barvách Spies Hecker. V letošním roce se přihlásilo opět několik zajímavých a jedinečných kousků také z České republiky. Začátkem května tohoto roku přišla zpráva z Německa o finálním výběru a nominaci do kalendáře a celkovém konceptu pro rok 2020, kterým je „BARVÍME SVĚT!“.

S radostí Vám můžeme oznámit, že i v letošním roce obstály naše „české ručičky“ a byl vybrán i jeden mistrovský kousek z české dílny – konkrétně Trachta – Schneider s jejich jedinečným Porsche 911 z roku 1976 v legendárních barvách Gulf racing, který zaujal i společnost Interaction a ve spolupráci s Karlem Trachtou se zhostili tohoto projektu. Byla to velká výzva pro prezentaci produktů Spies Hecker. Koncem května proběhlo focení ve Vzdělávacím a prezentačním středisku společnosti Interaction. Zde je malá ochutnávka z focení, které jsme si opravdu užili.

Datum zveřejnění

23.6.2019

Zdroj informací

INTERACTION s.r.o.

Výběr jazyka

Nová dimenze regenerace

Váš dodavatel autodílů

Vyšel nový Autoservis

Autoservis 5-6/2019
Vyšlo nové číslo
magazínu Autoservis

Filtry pevných částic

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 5-6/2019

Filtry pevných částic

Nový magazín Autoservis - 5-6/2019. Nové číslo magazínu Autoservis nabízí pohled do blízké budoucnosti - jak bychom mohli vyrábět paliva, jak...

Autoservis - 3-4/2019

Moderní lakovací metody

Nový magazín Autoservis - 3-4/2019. Krásu auta podtrhují perfektní lak a elegantní kola - seznamte se s nejnovějšími trendy v těchto oblastech.

Autoservis - 1-2/2019

Budoucnost mobility - Jak se plánované změny projeví v autoservisech

Nový magazín Autoservis - 1-2/2019. O mobilitě budoucnosti mluví kdekdo, ale jen málokdo skutečně ví co to znamená, co z toho plyne z hlediska...

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.498 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál