Autosalón Autoshow Nitra je za námi

Autosalón Autoshow Nitra je za námi

Přední český výrobce a prodejce vybavení pro autoservis a pneuservis, FERDUS, s.r.o. se po roce opět vrátil na slovenský automotive veletrh číslo jedna – Autosalón Autoshow Nitra. Ve dnech 3. až 6. 10. 2019 zde na největším stánku v hale M5 představil téměř dvě desítky strojů a další stovky větších či menších exponátů.

Co ‚táhlo‘ nejvíce? Podle očekávání stále populárnější superautomatické zouvačky. Velký progres zaznamenaly nůžkové a dvousloupové zvedáky, jejichž sekce ve srovnání s loňským rokem výrazně posílila. Ostatně většina exponátů z obou zmíněných skupin našla ještě během průběhu veletrhu nové majitele.

Neprodávaly se ale jen největší stroje. Zájem byl rovněž o novinky z oblasti dílenského nábytku a nářadí. Kupovalo se především značkové vybavení SNIT – pojízdné zvedáky a zcela nové lisy vyšší střední třídy. Nedalo se přehlédnout, že znovu narostla skupina zákazníků, kteří před extrémně nízkou cenou raději upřednostňují precizní výrobní kvalitu, větší robustnost i stylovější design.

Čilému obchodování pomáhal nově zavedený prodejní pult, ze kterého bylo možno okamžitě tisknout objednávky, navíc s veletržními bonusy. Na druhé straně se ale na stánku FERDUS dalo také pobavit, zasoutěžit a vyhrát – drobné propagační předměty, tašky, nebo třeba velkoformátové plakáty.

Zkrátka a dobře, dařilo se na všech frontách. A FERDUS v tom nebyl sám. Za úspěšný lze totiž považovat celý veletrh. Vystavovatelů se sešlo více než 200 a především se opět podařilo překonat absolutní rekord v návštěvnosti. Branami Agrokomplexu letos prošlo 164 192 ‚platících‘.

Závěr je tedy jasný. Za rok v Nitře zase!

Datum zveřejnění

10.10.2019

Zdroj informací

FERDUS, s.r.o. 

Fotogalerie

Výběr jazyka

Autobaterie pro každý vůz

AutoMax

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.4008 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál