Firmenwagen-Award 2019: Rekordní výsledek vozů ŠKODA ve čtenářské anketě časopisu AUTO BILD

Firmenwagen-Award 2019: Rekordní výsledek vozů ŠKODA ve čtenářské anketě časopisu AUTO BILD

ŠKODA je nejúspěšnější značkou v soutěži Firmenwagen-Award 2019, pořádané odborným časopisem AUTO BILD: Česká automobilka se prosadila hned se čtyřmi modelovými řadami. Vrcholný model SUPERB zvítězil ve střední třídě, OCTAVIA přesvědčila ve třídě kompaktních vozů, s modelem KAROQ se ŠKODA dostala na špičku v segmentu SUV a FABIA zazářila jako nejoblíbenější malý vůz mezi profesionály. Všechny uvedené modely byly vždy vítězi mezi importovanými vozy ve své kategorii.

Až do 8. září 2019 mohli čtenáři časopisu AUTO BILD online hlasovat pro své favority v sedmi kategoriích. Nominované byly vozy s největším počtem registrací v prvním pololetí roku 2019 podle údajů Spolkového úřadu pro motorová vozidla (KBA).

Malé vozy využívané k podnikání se většinou pohybují v městském prostředí, proto musí být praktické, obratné a úsporné. V této kategorii se coby nejoblíbenější firemní vůz mezi všemi importovanými vozy prosadila ŠKODA FABIA. Mezi její plusy patří mimo jiné velkorysá nabídka prostoru, ve své třídě mimořádná komfortní výbava, smysluplné příslušenství a příznivá spotřeba.

Třída kompaktních vozů je v segmentu služebních vozů s vysokým kilometrovým nájezdem silně zastoupená. OCTAVIA je neprodávanější modelovou řadou a srdcem značky ŠKODA. V její třetí generaci se snoubí velkorysá prostornost, vysoká funkčnost, četné prvky komfortní a bezpečnostní výbavy i dobrý poměr ceny a užitné hodnoty v dobře sladěném paketu. Tak to viděli i čtenáři a zvolili tento vůz za vítěze v kategorii importovaných kompaktních vozů.

V segmentu SUV obsadila první místo mezi importovanými modely ŠKODA KAROQ. Kompaktní SUV přesvědčilo nabídkou prostoru a moderními prvky výbavy, například Virtuálním Kokpitem, dodávaným na přání.

Také kancelář na čtyřech kolech musí splňovat požadavek špičkové techniky za špičkové ceny. Proto je ŠKODA SUPERB oblíbenou volbou manažerů. SUPERB zaujal jako vítěz mezi importovanými vozy střední třídy s dostatkem místa pro cestující a jejich zavazadla i moderními asistenčními systémy. Od května 2019 boduje rozsáhle přepracovaná vlajková loď značky ŠKODA navíc i novými technologiemi jako prediktivním tempomatem či systémem Side Assist a k tomu navíc modernizovaným interiérem. ŠKODA kromě toho nabízí SUPERB jako první model v historii automobilky nyní také s plug-in-hybridním pohonem.

Datum zveřejnění

17.10.2019

Zdroj informací

ŠKODA AUTO a.s.

Fotogalerie

Výběr jazyka

Autobaterie pro každý vůz

AutoMax

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.4327 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál