Arval posiluje oddělení Retail. Povede ho dosavadní obchodní ředitel Jiří Solucev

Arval posiluje oddělení Retail. Povede ho dosavadní obchodní ředitel Jiří Solucev

Změny v nejvyšším vedení společnosti ARVAL CZ. Dosavadní obchodní ředitel Jiří Solucev posiluje od 1.3.2020 oddělení Retail. Jeho novým nástupcem bude Jiří Havel.

Potřeby našich klientů, ať už se jedná o nadnárodní společnosti, nebo drobné podnikatele, se neustále vyvíjejí. Od dřívější potřeby auta vlastnit, k zájmu o snadné užívání a sdílení. Ruku v ruce s tímto trendem přicházejí různé možnosti mobility plné nejnovějších technologií, které Arval chápe jako základ svojí DNA.

V návaznosti na tento vývoj reaguje Arval posílením aktivit v oblasti operativního leasingu menším firmám, podnikatelům a jednotlivcům (souhrnně nazývané Retail). Jiří Solucev, který stál u zrodu společnosti v roce 2003 a více než 12 let byl jejím obchodním ředitelem, přijal nyní výzvu v podobě vedení oddělení Retail. Ve své pozici Retail Director se bude soustředit na rozvoj obchodních aktivit v tomto dynamickém segmentu, posilovat spolupráci s obchodními partnery a určovat strategii dalšího rozvoje v B2C segmentu.

Na pozici Obchodního ředitele se přesune Jiří Havel, který posledních 3,5 roku působil v Arvalu jako Head of Human Resources. V souladu se strategickým plánem Arvalu přizpůsobit své produkty a služby novým potřebám mobility klientů a dále přinášet inovativní řešení, bude jedním z jeho hlavních cílů navazování nových obchodních vztahů a prohlubování spolupráce se stávajícími klienty. Dále pak implementace nových řešení mobility digitálních řešení. Interně se pak chce zaměřit na další rozvoj obchodního týmu, jeho kompetencí a dovedností s jasnou ambicí být lídrem trhu.

Věříme, že uvedené změny budou přínosem nejen pro Arval, ale především pro jeho klienty a obchodní partnery.

Datum zveřejnění

28.1.2020

Zdroj informací

Arval

Fotogalerie

Výběr jazyka

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

E-shop

Page generated in 0.3451 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál