Servind

Firestone představuje Vanhawk Multiseason

Firestone představuje Vanhawk Multiseason

Firestone představuje svou historicky první celoroční pneumatiku pro lehké užitkové vozy na evropském trhu s označením Vanhawk Multiseason. Nejnovější pneumatika Firestone pro hospodárný provoz i v zimě poskytuje vynikající provozní vlastnosti po celý rok za všech povětrnostních podmínek, což potvrzuje jak homologace pro zimní provoz se symbolem horského štítu a sněhové vločky ve spojení s označením M+S, tak i hodnocení B na štítku EU v disciplíně adheze na mokru. Vanhawk Multiseason je ideální pneumatikou pro malé až středně velké vozové parky i soukromé řidiče lehkých užitkových vozů, kteří hledají kvalitní produkt za výhodných podmínek a s maximálními přínosy pro efektivitu podnikání.

Pneumatika Vanhawk Multiseason nabízí optimalizovanou hospodárnost, kterou dokládá hodnocení C na informačním štítku EU u většiny rozměrů.  Tohoto výsledku bylo dosaženo díky vyvážené tuhosti dezénu, která přispívá k výborným provozním vlastnostem na suchu i k dlouhé životnosti.

Pneumatika Firestone Vanhawk Multiseason kombinuje hospodárnost s připraveností na zimní provoz díky dezénu s optimalizovanými hranami a lamelami. Dobré provozní vlastnosti pneumatiky na sněhu jsou výsledkem rozsáhlých simulací a praktických testů v průběhu celého procesu vývoje. Způsobilost ke zvládání nástrah zimního období potvrzuje i symbol horského štítu a sněhové vločky (3PMSF – 3 Peak Mountain Snow Flake) s označením M+S (Mud + Snow) na bočnici pneumatiky, která tak splňuje legislativní požadavky na zimní provoz v Evropě.

Pneumatika Firestone Vanhawk Multiseason kromě toho obdržela na informačním štítku EU také hodnocení adheze na mokru B. Za vynikající provozní vlastnosti vděčí asymetrickému dezénu s podélnými drážkami, které maximalizují odvádění vody ze stopy. Pneumatika těží rovněž z inovativní technologie nanoselektivního míchání směsi, vylepšující provozní vlastnosti na mokru a sněhu. Tato technologie optimalizuje rozptýlení částic siliky ve směsi Bridgestone Nano Pro-tech.

Nejnovější člen rodiny Vanhawk byl vyvinut v Evropě a na trh bude ve vybraných rozměrech uveden v říjnu 2020. Další rozměry budou následovat v listopadu 2020. Nová pneumatika Firestone Vanhawk Multiseason pokryje s 19 různými rozměry pro 15“ nebo 16“ kola, včetně tří variant pro vysoké zatížení (10PR), 84 % trhu , a může být tedy používána pro téměř všechny druhy lehkých užitkových vozů v různých hmotnostních třídách.

Datum zveřejnění

10.06.2020

Zdroj informací

Firestone

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.3837 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál