Nový online katalog náhradních dílů NSK

Nový online katalog náhradních dílů NSK

Společnost NSK uvedla nový online katalog produktů, který zahrnuje nabídku sad ložisek nábojů kol pro trh s automobilovými náhradními díly. Distributoři, velkoobchodníci i majitelé autoopraven tak mají k dispozici celou řadu sad NSK ProKIT. Vyhledávání a výběr těch správných sad ložisek nábojů kol je velmi jednoduchý. Balíčky ProKIT pro AAM obsahují jen 100% originální ložiska a jsou testována a schválena OEM. Nabídka ProKIT navíc obsahuje všechny komponenty potřebné pro montáž ložisek, včetně pojistných kroužků, těsnění a upevňovacích šroubů.

Nový online katalog NSK se vyznačuje obsáhlou kolekcí řešení ProKIT, která jsou uspořádána podle referencí originálních výrobců pro osobní a nákladní automobily a podle náprav. Návštěvníci stránky jednoduše zadají výrobce vozidla a typ a získají seznam dostupných balíčků ProKIT. Nový katalog obsahuje průběžně doplňovaný sortiment ProKIT, který nyní pokrývá téměř všechny výrobce v Evropě. Pro ty, kdo si přejí pracovat s detailnějšími filtry, je dostupné také pokročilé vyhledávání a nástroje.

Funkce stránky zahrnují možnost vytvářet seznamy požadovaných položek a porovnání, vybírat preferované výrobce a stahovat katalogové listy výrobků. Každý katalogový list ProKIT obsahuje přesné specifikace vybraných ložisek nábojů kol, včetně výrobce vozidla, modelu, roku výroby a referencí originálních výrobců. Katalogové listy jsou ve formátu PDF vhodném pro zobrazení na stolním počítači i na mobilních zařízeních.

K dispozici jsou v deseti jazycích: anglicky, německy, španělsky, francouzsky, italsky, polsky, portugalsky, turecky, rusky a japonsky. Potřebují-li distributoři NSK, velkoobchodníci nebo majitelé servisů další podporu, mohou prostřednictvím stránky přímo kontaktovat výrobce.

Datum zveřejnění

18.06.2020

Zdroj informací

NSK

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.3504 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál