Kalendář Interaction 2021

Kalendář Interaction 2021

Společnost Interaction představuje exkluzivní limitovanou edici kalendáře pod názvem České mistrovské kousky. Každý rok představuje jedinečné kalendáře Master Pieces značky Spies Hecker, kde se z celého světa vybíraly ty nejlepší mistrovské kousky, na nichž se blýská barva značky Spies Hecker. Každý rok se do výběru hlásilo mnoho unikátních kousků i z České republiky od zákazníků společnosti Interaction a ta byla hrdá na to, že obstáli ve výběru a od roku 2012 se vždy podařilo alespoň jeden kousek z české dílny umístit na stránky těchto kalendářů.

V letošním roce však poprvé v historii nastala změna a z německé centrály Spies Hecker přišla zpráva o nahrazení kalendáře Master Pieces novým typem kalendáře z prostředí automobilových závodů.

Jelikož se i v letošním roce přihlásilo nespočet nádherných a jedinečných kousků z českých dílen, společnost Interaction se rozhodla pokračovat v tradici kalendáře Master Pieces v podobě vydání vlastního, historicky prvního kalendáře společnosti Interaction 2021. V tomto kalendáři si nejenže připomeneme všechny české mistrovské kousky, který viděl celý svět, ale i nové unikáty, které byly nafoceny letos v letních měsících.

Datum zveřejnění

21.10.2020

Zdroj informací

Interaction

Fotogalerie

Výběr jazyka

Autobaterie pro každý vůz

AutoMax

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.3739 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál