IVECO vyhlašuje jarní výherní akci

IVECO vyhlašuje jarní výherní akci

Společnost IVECO vyhlašuje soutěž „IVECO jarní kampaň“ pro firemní zákazníky. Při pořízení náhradních dílů nebo servisních prací v hodnotě přes 10 000 Kč mohou po registraci nákupu vyhrát dvoumístný elektroskútr či tablet Apple iPad.

„Šanci na výhru elektroskútru v hodnotě 60 000 korun má každý podnikatel nebo firemní zákazník, který se od 12. dubna do 30. června zaregistruje na speciálně pro tento účel zřízené webové stránce a daňovým dokladem prokáže nákup v autorizované prodejně nebo autorizovaném servisu IVECO. Soutěž ovšem platí jen pro nákup v hodnotě přes 10 000 korun a nevztahuje se na nákup vozidla nebo poskytnutí servisních služeb v rámci uzavřené servisní smlouvy,“ uvedl David Samek, Parts Area Sales Manager společnosti IVECO v České republice a na Slovensku.

Vedle hlavní výhry, elektroskútru, se soutěží i o tablet Apple iPad 128 GB a dalších pět vylosovaných účastníků soutěže převezme elektronický dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 5000 Kč z e-shopu Alza.cz. Podrobné podmínky soutěže zájemci najdou na webové stránce www.iveco-special-offer.com.

„Pro každou z výher bude losován vždy jeden výherce a dva náhradníci, pro případ, že by výherce nesplnil veškeré podmínky soutěže stanovené pravidly. Losování proběhne 15. července,“ doplnil David Samek.

Datum zveřejnění

14.4.2021

Zdroj informací

Iveco

Fotogalerie

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.3293 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál