Servind

Omoda & Jaecoo má v ČR už 21 dealerů

Omoda & Jaecoo má v ČR už 21 dealerů

Od září je zákazníkům k dispozici již 21 plně funkčních dealerských míst značky Omoda & Jaecoo po celé České republice. Každé autorizované prodejní místo je zároveň i autorizovaným servisem, což zákazníkům zajišťuje kompletní péči od výběru vozu až po jeho dlouhodobý provoz. Importér Grand Automotive, jenž na českém trhu zastupuje také značku Nissan, tak úspěšně naplňuje své rozvojové plány a potvrzuje rychlý nástup nových automobilových značek na český trh.

„Jsme velmi rádi, že se nám daří dealerskou síť tak rychle rozšiřovat. Vidíme velký zájem jak ze strany zákazníků, tak samotných dealerů, a pevně věřím, že do konce roku budeme mít v České republice alespoň 30 dealerských míst,“ uvedla Petra Růžičková, Country Director Omoda & Jaecoo Czech Republic.

Rozvoj sítě podporuje i aktivní zapojení partnerů. „Dealeři vidí, jaký je o značky Omoda & Jaecoo zájem, a oceňujeme jejich proaktivní přístup. Určitě k tomu přispěla i naše televizní kampaň na model Omoda a rozsáhlé marketingové aktivity, které značku rychle dostaly do povědomí veřejnosti,“ doplnil Jakub Kučmaš, Sales Operation Manager Omoda & Jaecoo Czech Republic.

Významnou roli hraje i marketingová strategie značky. „Neděláme pouze klasické online kampaně, televizní reklamu a další tradiční formy propagace. Snažíme se dostat přímo mezi lidi – jsme partneři významné běžecké série Night Run, prestižní modelingové soutěže Elite Model Look a naše auta představujeme široké veřejnosti také skrze naše dealery, které aktivně podporujeme při lokálních eventech,“ uvedl Jakub Fröhlich, Marketing Manager Omoda & Jaecoo Czech Republic.

Rychlá expanze dealerské sítě ukazuje na silnou poptávku po vozech Omoda & Jaecoo, které cílí na zákazníky hledající moderní design, bohatou technologickou výbavu a atraktivní poměr ceny a výkonu. Grand Automotive plánuje v růstu pokračovat a kromě rozšiřování prodejní sítě chce také zvyšovat dostupnost skladových vozů a posilovat poprodejní služby.

Seznam celé současné dealerské sítě:

Autoprodej Šrámek s.r.o

UH Car Auto, s.r.o.

V-group auto s.r.o.

Srba Servis s.r.o.

Olfin Car s.r.o. Hradce K.

Olfin Car s.r.o. Trutnov

Mach Motors s.r.o. Praha

Mach Motors s.r.o. Trutnov

Brnocar a.s.

Autosalon Kudrna a.s.

CarTec motor, s.r.o.

Roko - Motor, s.r.o.

Auto Slavíček s.r.o.

Auto Kalný s.r.o.

AF Centrum, s.r.o.

Auto Hruška s.r.o.

Autokomplex Matějka s.r.o.

Memory s. r. o.

Autosalon Dědek Náchod

Auto Dorda Česká Lípa

Algon Auto Cheb

Datum zveřejnění

13.08. 2025

Zdroj informací

Grand Automotive

Foto: Grand Automotive

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

Naše Projekty - Oldtimer

Oldtimer< /

AutoWeek

AutoTablet

Page generated in 0.2645 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál