Elektronik slaboproudých zařízení

Českobudějovický závod Robert Bosch vyrábí komponenty do osobních i nákladních automobilů a disponuje vlastním vývojovým a testovacím centrem. Zaměstnává téměř 4000 pracovníků. V českých Budějovicích působí závod společnosti Robert Bosch již od roku 1992.

Náš závod se dlouhodobě umisťuje na prvním místě v soutěži Zaměstnavatel regionu. Zároveň jsme v roce 2017 získali cenu za Sociální dialog a motivaci zaměstnanců.

Náplň práce

  • Opravy výrobních strojů (PLC, kamerové systémy, roboty, …)
  • Preventivní údržba strojů
  • Přestavby a úpravy strojů
  • Práce ve směnném provozu (převážně ranní)

Požadujeme

  • SŠ s praxí technického směru – elektrotechnické zaměření
  • Vyhl. 50 §6 podmínkou, (v rámci zapracování možnost znovuobnovení, případně zvýšení z nižších §)
  • Práce na PC na úrovni Windows, Office nutností
  • Výhodou je znalost vývojových prostředí automatizačních prvků
  • Výhodou jsou zkušenosti z údržby výrobního závodu
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Bezúročné půjčky na bydlení do 150.000,-Kč
  • 13. plat (60-160% Vaší průměrné mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
  • Čtvrtletní a roční prémie
  • Bonus za práci bez absence 15.000,-Kč/rok
  • Cafeterie 8.000,-Kč/rok - možnost výběru benefitů podle vlastní volby
  • 5 týdnů dovolené
  • Zkrácená pracovní doba 37,5 hodin/týden
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1000,-Kč/měsíc
  • Zdarma cestovní pojištění na soukromé cesty pro celou rodinu
  • Stravování v areálu firmy, obědy za 20,-Kč
  • Příspěvek při narození dítěte 3 000,-Kč
  • Firemní mateřská školka

Místo výkonu práce

Roberta Bosche 2678, 370 04 České Budějovice 3, Česká republika

Kontakt

Datum zadání nabídky

6. června 2019

Výběr jazyka

Nová dimenze regenerace

Váš dodavatel autodílů

Vyšel nový Autoservis

Autoservis 5-6/2019
Vyšlo nové číslo
magazínu Autoservis

Filtry pevných částic

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.5593 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál