Servind

Eleganci i v zimě s lakem SR3

Eleganci i v zimě s lakem SR3

Alcar Bohemia už 18. rokem přichází s výběrem zimní sady litých kol v tradiční akci Elegance i v zimě. V jejím rámci nabízí kvalitní litá kola vhodná pro zimní provoz s jednodušším designem, usnadňujícím údržbu, a opatřená špičkovým lakem SR3.

Alcar Bohemia na zimu doporučuje jednobarevné designy s jednoduchým designem s dobře přístupnými tvary paprsků, které snižují množství usazovaných nečistot a usnadňují údržbu kola. Ze svého širokého sortimentu téměř 80 designů litých kol značek AEZ, Dotz, Dezent a Enzo.

Alcar letos vybral a doporučil pro zimní období osm designů, pro něž připravil akční ceny. Ani při volbě z této osmičky však motoristé nebudou ochuzeni o možnost pestrého výběru, protože mohou vybírat mezi koly s titanovým leskem, grafitovým, černým i stříbrným lakováním. Kompletní nabídku litých kol pro své vozidlo si pak mohou prohlédnout v reálném náhledu v novém 3D konfigurátoru kol na www.alcar.cz.

V dnešní době již motoristé nemusí mít obavy z použití kvalitních litých kol s odolným ochranným lakem i pro zimní období. Všechna litá kola značek AEZ, Dotz, Dezent a Enzo jsou opatřena špičkovým třívrstvým lakem SR3, který zajišťuje, že litá kola vypadají stále dobře i po mnoha letech a ujetých kilometrech. Lak SR3 zlepšuje přirozenou odolnost hliníku vůči soli, malým škrábancům i dalším nečistotám z provozu na silnicích.

Jak dobře jsou kola díky laku SR3 chráněna se testuje v solné komoře, kde se kolo během testování ocitá na 300 hodin ve společnosti štěrku, soli, octové kyseliny a chloridu měďnatého. Testuje se také přilnavost laku k povrchu kola, kdy je lak naříznut a po narušeném povrchu kola přejíždí kartáč. Ani během tohoto testu nesmí dojít k žádnému odloupnutí laku.

Standardní tříletá záruka

Alcar Bohemia standardně poskytuje na celý sortiment kol značek AEZ, Dotz, Dezent a Enzo tříletou záruku a ručí za to, že všechna jím dodávaná kola jsou schválená k provozu na veřejných komunikacích ČR.

Prodejci mohou motoristům vytisknout z databáze Alcar Bohemia k zakoupeným litým kolům Typový list, na jehož základě si zákazník může nechat zapsat nový schválený rozměr kol a pneumatik do velkého technického průkazu vozidla.

Vzhledem ke zlepšující se práci STK, kde už automobil s koly bez Typového listu neprojde, roste potřeba motoristů získat Typový list i na starší kola. Také v tomto ohledu dokáže Alcar Bohemia motoristům pomoci a dokáže vystavit Typové listy i na starší kola, která dodával v minulosti.

 

Datum zveřejnění

27.9.2016

Zdroj informací

Alcar Bohemia

Autor

Vladimír Rybecký

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2422 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál