Servind

Společnost Interaction otevřela nové Vzdělávací a prezentační středisko v Nupakách

Společnost Interaction otevřela nové Vzdělávací a prezentační středisko v Nupakách

Společnost Interaction ve dnech 15. – 16. 11. 2017 slavnostně otevřela nové Vzdělávací a prezentační středisko v Nupakách.

Společnost Interaction, výhradní distributor lakovacích materiálů značky Spies Hecker, rozšířil své portfolio a nabízí komplexní řešení v oblasti karosářských oprav. Nové Vzdělávací a prezentační středisko, které se nachází na adrese sídla společnosti v Nupakách u Prahy, si při příležitosti slavnostního otevření nenechali ujít zástupci leasingových společností, importérů a pojišťoven.

Všichni si s nadšením prohlíželi nové technologie určené pro opravy karosářských poškození. Vzdělávací a prezentační středisko je pomyslnou čarou rozděleno na dvě části. Tou první je část určená pro školení, ukázky a teoretickou část. Tou druhou částí je již zmiňované plně vybavené zázemí pro praktické ukázky.

Jaké vybavení Vám Interaction nabízí si můžete přijít sami prohlédnout po telefonické domluvě. Nicméně nyní Vám představíme nejdůležitější vybavení, které u nás najdete:

Wieländer+Schill - Kompletní vybavení karosáren

InvertaPuls IP6 – 2 ACT – svářečka s dvěma hořáky pro MIG/MAG sváření, s možností sváření oceli, hliníku, nerezu a pájení bronzem, vybavená i o sestavu pro TIG svařování

InvertaSpot GTinclusive automatic  - automatická odporová svářečka (bodovačka), automaticky detekuje a měří parametry plechu. Tlaky a časy jsou optimálně automaticky regulovány a kontrolovány. Bez nutnosti manuálního nastavování a ladění.

Sušící zařízení Flexitherm – zařízení pro sušení tmelů a lepidel, zejména vhodné pro sušení při studeném cínování.

Telwin

Interaction, jako výhradní dovozce této italské značky svářecí techniky, máme v nabídce svářečky pro různé aplikace, MIG/MAG , bodovačky, indukce, spotovací stanice. 

Kemper

Odsávací zařízení pro filtrování pevných částit vzniklých při svařování Profi Master, splňující přísné normy pro ochranu zdraví při svařování.

Facom

Špičkové ruční nářadí francouzského výrobce, které pro svou výjimečnou kvalitu může nabídnout našim zákazníkům dokonce i doživotní záruku!

U nás je možné si prohlédnout 5modulový dílenský vozík JET+5 plně vybavený pro potřeby servisu i karosárny.

Rodcraft

Německý výrobce pneumatického nářadí, pro svou kvalitu používán v mnoha karosárnách. U nás k vidění různé typy přímých brusek, pilníků, vrtaček a dalšího vybavení pro potřeby moderní karosárny.

Elektrické nářadí je v našem Vzdělávacím a prezentačním středisku zastoupeno firmami Dewalt a Festool, které jsou také pro svou kvalitu vyhledávány profesionály.

K dispozici nabízíme i ukázky aplikací lepení a těsnění spojů od firem Teroson a 3M.

Interaction doporučuje

odsávaný stul pro míchání barev B-Tec Painty-04

myčka pistolí B-Tec D-800

kompaktní lakovací kabina Tetris 3,5 m × 3,5 m

různé druhy lakýrnických stojanů od firmy Carsystem a B-Tec

sušička test karet B-Tec ST-01

stříkací pistole od firmy SATA, různé druhy podle potřeby aplikovaného materiálu např. SATAjet 5000 v provedení HVLP a RP nebo postole miniJet 4400.

Datum zveřejnění

10.12.2017

Zdroj informací

Interaction

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.1996 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál