Toyota Startup Awards hledá projekty na pomoc handicapovaným

Toyota Startup Awards hledá projekty na pomoc handicapovaným

Společnost Toyota Motor Europe (TME) a ISDI Business School prostřednictvím podnikového akcelerátoru ISDI Accelerator vyhlásily soutěž Toyota Startup Awards. Ta je určena pro firmy poskytující služby mobility fyzicky handicapovaným lidem. Cílem je usnadnit jim jejich každodenní život.

Soutěž se uskuteční ve dnech 24. až 26. února 2020 v rámci podniku 4YFN v Barceloně. Soutěžního klání se zúčastní osm vybraných start-upů, které budou usilovat o hlavní cenu. Tou je urychlené zařazení do programu Toyota Accelerator Program za podpory firemního akcelerátoru ISDI Accelerator.

Soutěž navazuje na globální slogan Toyoty „Start Your Impossible“, tedy přesvědčení, že máme-li svobodu pohybu, nic není nemožné.

Zástupci start-upů mohou podávat přihlášky až do 26. ledna 2020. Jedním z hlavních kritérií je, aby se žadatelé zaměřili na následující tři aspekty:

  • Mobilitu podporující společenskou inkluzi fyzicky handicapovaných osob, starších občanů a dětí, stejně tak jako osob žijících ve venkovských oblastech
  • Dostupnost přístupů zlepšujících mobilitu
  • Průlomový přístup k mobilitě: vývoj nových produktů, služeb, nástrojů, technologií a/nebo průlomových obchodních modelů

Porota tvořená odborníky TME a podnikového akcelerátoru ISDI Accelerator následně z přihlášených projektů vybere maximálně osm, které se stanou finalisty soutěže Toyota Startup Awards a připojí se k Toyotě na akci 4YFN. Výhody připravené pro vybrané start-upy:

  • Bezplatný prostor na stánku Toyoty v rámci třídenního podniku 4YFN za účelem prezentace produktu či řešení
  • Exkluzivní časový prostor na pódiu Toyoty v rámci podniku 4YFN k prezentaci vlastního řešení
  • Možnost setkávání se s návštěvníky akce, investory a manažery Toyoty
  • Vstup členů týmu příslušného start-upu na kongres MWC Barcelona ve čtvrtek 27. února 2020
  • Ubytování během podniku 4YFN pro dva členy týmu start-upu
  • Možnost vyhrát zrychlené zařazení do programu Toyota Accelerator Program, včetně školení, pomoci mentora, oslovení soukromých investorů a možné budoucí spolupráce s TME

Vítězové soutěže Toyota Startup Awards budou vyhlášeni Toyotou 25. února 2020 na hlavním pódiu 4YFN.

Mobilita v myšlení Toyoty přesahuje svět automobilů a spočívá v překonávání omezení. Duchem poslání Toyoty je poskytovat svobodu pohybu všem bez rozdílu.

Start-upy mohou podávat přihlášky prostřednictvím speciálních webových stránek: http://toyotastartupawards.com/.

Datum zveřejnění

30.12.2019

Zdroj informací

Toyota

Výběr jazyka

Automechanika Frankfurt 2022

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2305 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál