Servind

Firma Doosan rozšiřuje spolupráci se společností Scania v oblasti motorů

Firma Doosan rozšiřuje spolupráci se společností Scania v oblasti motorů

Společnost Scania podepsala dohodu s jihokorejským výrobcem stavebních strojů Doosan Infracore o pokračujících dodávkách motorů.

Od doby zahájení spolupráce mezi oběma partnery v roce 2010 je společnost Scania dodavatelem motorů pro několik segmentů těžkých stavebních strojů firmy Doosan. Motory společnosti Scania byly montovány do kloubových sklápěčů norské firmy Moxy již v 70. letech minulého století. Tuto firmu později získala skupina Doosan Infracore, která se následně rozhodla začít používat motory společnosti Scania u širokého portfolia stavebních strojů nabízených touto skupinou, včetně kolových nakladačů, rypadel a kloubových sklápěčů.

„Ve společnosti Scania oceňujeme a jsme hrdí na pokračující důvěru firmy Doosan v naše motory,“ říká Joel Granath, senior viceprezident divize motorů ve společnosti Scania. „Naše spolupráce se postupně rozvíjela a trvale se opírá o vzájemné úsilí o dosahování dokonalosti.“

Během smluvního období bude společnost Scania i nadále dodávat své 9litrové a 13litrové průmyslové motory pro rypadla, kolové nakladače a kloubové sklápěče firmy Doosan pro emisní třídy až Tier 4 Final a Stage V.

„Naše dlouhá a úspěšná spolupráce se společností Scania je hlavním důvodem pro to, že chceme v našem partnerství s ní rozhodně pokračovat,“ říká Jan Roger Lindseth, obchodní marketingový manažer ve firmě Doosan Infracore v Norsku. „Komunikace během rozvojových projektů a podpora našich činností je vždy na velmi dobré úrovni.“

Datum zveřejnění

23.1.2020

Zdroj informací

Scania Czech Republic s.r.o.

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.1985 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál