Servind

Valeo uvádí na aftermarket dvoulamelovou suchou spojku

Valeo uvádí na aftermarket dvoulamelovou suchou spojku

Valeo uvádí na aftermarket dvoulamelovou suchou spojku (Dual Dry Clutch), která je navržena tak, aby poskytovala jedinečný zážitek z jízdy a zároveň snižovala emise CO2. Toto řešení umožňuje rychlé řazení, plynulé a dynamické zrychlení, přičemž minimalizuje hluk a vibrace.

Nový produkt v nabídce firmy Valeo

V roce 2020 uvádí společnost Valeo na aftermarket dvoulamelovou suchou spojku. Tento produkt posiluje pozici společnosti Valeo v oblasti systémů přenosu pohonu, protože se její nabídka stává ještě komplexnější. Toto řešení se používá ve vozidlech KIA a Hyundai, což umožňuje společnosti udržet si strategickou pozici na rychle rostoucím trhu.

Valeo designuje dokonalost

Dvoulamelová suchá spojka Valeo se vyznačuje vynikajícím výkonem vycházejícím z OE technologie. Velký důraz byl kladen na některé klíčové vlastnosti produktu, jako jsou hladké a nepřetržité zrychlení v kombinaci s minimální ztrátou točivého momentu pro nezapomenutelný zážitek z jízdy nebo elektromechanicky řízené řazení za účelem zvýšení účinnosti provozu.

Sedmistupňová převodovka s dvoulamelovou suchou spojkou Valeo zaručuje o 15 % rychlejší řazení ve srovnání se šestistupňovou variantou. Díky těmto vlastnostem je dvojitá suchá spojka Valeo pravděpodobně jedním z nejlepších produktů tohoto typu na trhu s náhradními díly, který kombinuje pohodlí automatické převodovky a rychlost té manuální.

Valeo pomáhá snižovat emise CO2

Snižování emisí CO2 je jednou z priorit společnosti Valeo a stalo se základem při procesu vzniku dvoulamelové suché spojky. Každý ovladač spojky je řízen nezávisle. Kromě toho všechna odpojení převodových stupňů pracují tak, že elektrický pohon není řízen elektromagnetickým ovladačem. Dohromady všechny tyto inovace zlepšují plynulost, snižují vibrace a odpor, což nakonec vede k úspoře paliva a snížení emisí CO2.

Dvoulamelová suchá spojka Valeo a mnoho více

Nová nabídka firmy Valeo se zavádí spolu s komplexními montážními řešeními - jednoduchá procedura manuální kalibrace má zvýšit efektivitu autoservisu. Nabídka navíc zahrnuje kompletní program technické podpory, včetně montážních pokynů, živého školení, webinářů, interaktivních prezentací a videí na bezplatné online technické platformě Valeo Tech @ssist.

Jedná se o nový, důležitý krok ve strategii firmy Valeo pro IAM (aftermarket), znamenající pokračování ve vývoji řešení v oblasti dvouhmotnostních setrvačníků, kompletních spojkových sad a hydrauliky. Nabídka dvoulamelových suchých spojek Valeo zahrnuje spojové sady, dvouhmotnostní setrvačníky, ovladače spojky, montážní nářadí a kompletní balíček technické podpory.

Datum zveřejnění

13.07.2020

Zdroj informací

Valeo

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2644 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál