Servind

Avis spouští novou all-inclusive službu

Avis spouští novou all-inclusive službu

Společnost Avis je  s 5500 pobočkami ve 170 zemích světa jednou z největších půjčoven automobilů na světě. Nyní spustila Avis Inclusive, novou all-inclusive službu „na jedno kliknutí“, která zjednodušuje a zpřehledňuje rezervaci vozidel a zákazníkům tak ulehčuje rezervaci vozů.

Nová nabídka zákazníkům umožňuje procházet jednotlivými kroky rezervace s dokonalým přehledem o tom, kolik by jimi právě objednávané služby celkem stály. Havarijní pojištění, pojištění proti krádeži a krytí čelního skla jsou v rámci nového balíčku zlevněny až o 25 % a služba Silniční asistence Plus je v něm zahrnuta bezplatně. S Avis Inclusive jsou zákazníci kryti bez nutnosti platit spoluúčast v případě nečekané události

Martin Gruber, Managing Director pro střední Evropu společnosti Avis Budget Group, říká: „Vedle našeho úsilí o bezpečnost zákazníků i zaměstnanců se nyní prostřednictvím Avis Inclusive snažíme ještě více zjednodušit půjčování automobilů a udělat je pohodlnějším. Opakované průzkumy ukazují, že zákazníci autopůjčoven jsou často frustrováni složitou a matoucí nabídkou, tarify a rezervačními procesy. Avis Inclusive je založen na tom, že zákazník dostane všechny potřebné služby v jednom balíčku. A může vozidlo využívat bez jakýchkoliv obav či starostí. Avis Inclusive spojuje do jedné nabídky pronájem vozidla, krytí pro případ neočekávaných událostí i službu Silniční asistence Plus – to vše zaplatí zákazník v jeden moment a dohromady.“

Nabídka je zákazníkům k dispozici prostřednictvím přímých rezervačních kanálů včetně webové stránky a zákaznické linky. Nabídka se prozatím vztahuje jen na vnitrostátní pronájmy.

V současné neklidné době je Avis Inclusive součástí neustálé snahy společnosti Avis o to, aby bylo půjčování vozů pro zákazníky co nejsnazší a nejpříjemnější. Společnost také spustila program Příslib bezpečnosti Avis s cílem zajistit nejvyšší možnou míru bezpečnosti pro zákazníky i své zaměstnance. V jeho rámci byly zpřísněny procesy čištění a dezinfekce vozidel. Avis navíc zavedl možnost vyzvedávat a odevzdávat vozidla s minimálním mezilidským kontaktem. To zákazníkům ještě více usnadňuje používání aplikace Avis a také registrace v bezplatném věrnostním programu Avis Preferred, pro jehož členy je proces vypůjčení vozidla ještě rychlejší.

Aby bylo vypůjčení automobilů v této bezprecedentní době ještě flexibilnější, umožňuje Avis bezplatně upravovat či zrušit jakoukoliv rezervaci udělanou v Evropě, pokud doba pronájmu začne před 1. zářím 2020.

Datum zveřejnění

29.07.2020

Zdroj informací

Avis

Výběr jazyka

VALEO školení 2022

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.3693 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál