Servind

Nejoblíbenější Škoda Originální příslušenství pro modely Scala a Kamiq

Nejoblíbenější Škoda Originální příslušenství pro modely Scala a Kamiq

Mezi nejoblíbenější Škoda Originální příslušenství pro kompaktní modely Scala a Kamiq patří prvky přispívající k ochraně vozu a zachování jeho hodnoty jako jsou koberce, lapače nečistot či ochranné lišty nákladové hrany. Kromě nich se na předních příčkách žebříčku popularity umisťují také až 18” kola z lehké slitiny vyvedená v černé či stříbrné barvě.

Mnoho zákazníků si ke svým kompaktním modelům Škoda pořizuje kola z lehké slitiny, díky nimž působí jejich vozy sportovněji a dynamičtěji. Škoda Originální příslušenství nabízí široký výběr kol ve velikostech od 16 do 18″, a to od decentních přes sportovní až po robustní. K nejprodávanějším patří 16″ kola z lehké slitiny Alaris v černém a stříbrném provedení. Velké oblibě se těší také 16″ kola z lehké slitiny Nanuq, která řidiči hojně využívají především v zimě, a 17″ kola Stratos a Volans. Z 18″ kol jsou pro modely Scala a Kamiq ze sortimentu Škoda Originálního příslušenství dostupná stříbrná, černá a antracitová kola Blade, a kola Sirius, Vega a Vega Aero, která jsou k dispozici již z výroby, ale Škoda Originální příslušenství je nabízí ve více barvách. V případě robustních ocelových kol se o individuální vzhled starají kryty. Obzvlášť oblíbené jsou 16″ kryty kol Tecton pro model Scala.

Aby zákazníci vozů Scala a Kamiq ochránili své auto i ta okolní, často si pořizují umělohmotné lapače nečistot, a to jak přední, tak zadní. Lapače nečistot patří mezi nejprodávanější položky Škoda Originálního příslušenství.

Optické akcenty oběma modelům dodávají oblíbené dekorativní hliníkové nástupní lišty s označením modelu, které jsou k dispozici v různých barvách a pro model Scala mohou být i podsvícené.

Prostor pro nohy chrání dokonale pasující koberce

Vůz by měl zůstat čistý, i když zrovna prší nebo sněží. Spousta zákazníků si proto do svých vozů Scala a Kamiq pořizuje koberce, a to jak celoroční, tak i textilní nebo robustní gumové. Všechny chrání hodnotný interiér před nečistotami a vlhkostí. Nabídku doplňuje gumový koberec přes zadní středový tunel, který se rovněž řadí mezi nejprodávanější položky Škoda Originálního příslušenství.

Prvky pro lepší ochranu i využitelnost zavazadlového prostoru

Model Kamiq, jehož maximální objem zavazadlového prostoru činí 1395 litrů, i model Scala s maximálním objemem zavazadlového prostoru 1410 litrů se řadí k nejlepším ve své třídě. Sortiment Škoda Originálního příslušenství nabízí chytrá řešení do zavazadlového prostoru, díky nimž ani špinavý náklad po sobě nezanechá trvalé stopy.

Mezi tato řešení patří například textilní koberec do zavazadlového prostoru, robustní a omyvatelná plastová vana nebo oboustranný koberec, který má jednu stranu gumovou a druhou textilní. Všechny tři položky se v rámci Škoda Originálního příslušenství řadí mezi velmi oblíbené.

K ochraně nákladové hrany zavazadlového prostoru je pro oba modely k dispozici průhledná nalepovací fólie nebo robustní černá ochranná lišta. K udržení pořádku v zavazadlovém prostoru zase přispívají řešení jako síťový program, cargo elementy a dělicí elementy.

Pokud by někomu kapacita zavazadlového prostoru nestačila, může ji rozšířit pomocí střešních ližin, na které si může připevnit střešní box nebo nosiče kol. Ještě pohodlnější je přimontovat nosič kol rovnou na sklopné tažné zařízení.

Datum zveřejnění

30.07.2020

Zdroj informací

Škoda Auto

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.3513 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál