Servind

Lexus otevřel showroom v japonském duchu Omotenashi

Lexus otevřel showroom v japonském duchu Omotenashi

Druhý showroom značky Lexus v hlavním městě provozuje Toyota Tsusho Praha. Centrum na ploše 1321 m2 je vybudované v duchu japonské filozofie Omotenashi a patří k nejmodernějším v Evropě.

Stejně jako všechna nová centra je nový showroom v Průhonicích u Prahy vybaven podle Omotenashi, která odkazuje na tradiční japonskou pohostinnost a obětavost. Nabídkou služeb a celkovým pojetím prostředí se snaží nejen každému zákazníkovi vyhovět a poskytnout mu maximální pohodlí, ale i předvídat jeho přání a vyjít jim vstříc.

Ve čtvrtém showroomu Lexus v České republice je k vyzkoušení kompletní nabídka všech modelů značky. Zákazníci si prohlédnou modernizované SUV Lexus RX a jeho sedmimístnou variantu RX L, městský crossover UX nebo oblíbený sedan ES i kupé LC a sedan LS. Již brzy se zde objeví i letošní novinka kabriolet LC Convertible.

V designové zákaznické zóně si zájemce o vůz může během rozhovoru s prodejcem vypít vynikající kávu Nespresso nebo si vybrat z kvalitního občerstvení z vlastní pekárny. K dispozici je samozřejmě i Wi-Fi a přebalovací pult pro děti. Zajímavostí je ohřívačka ručníků v hygienickém zázemí.

Nadstandardní zázemí a služby jsou připraveny v prodejní zóně showroomu i v servisní části. Centrum je vybaveno nejmodernějším servisním zázemím. Má špičkovou ekologickou lakovnu, klempírnu, 3D geometrii kol a šetrnou mycí linku. Součástí služeb je i příprava auta na STK. Během servisu je zákazníkovi k dispozici flotila náhradních vozů.

„Nový showroom vychází z našeho konceptu postaveném na tom, aby se u nás zákazník nejen cítil dobře, ale aby také odjížděl s pocitem, že byla splněna všechna jeho přání, včetně těch nevyřčených. Letošní prodeje Lexus dokazují, že značku navzdory koronavirové krizi objevuje stále více lidí, kteří preferují pověstnou kvalitu a spolehlivost, vynikající zpracování, špičkové technologie i brilantní jízdní výkony,“ říká jednatel Lexus Tsusho Průhonice Pavel Vávra.

Lexus letos v 1. pololetí registroval v České republice 204 osobních vozů. Z toho více než 90 % mělo hybridní pohon. V červnu Lexus v ČR uzavřel smlouvy na 30 vozů, což je v rámci měsíce června historicky rekordní výsledek.

Přehled vybraných služeb nového dealerství Lexus Průhonice:

- zdarma kompletní mytí vozu při každé návštěvě servisu

- zapůjčení náhradního vozu Lexus

- možnost využití pick-up servisu pro zákazníky nebo zajištění přepravy na MHD

- čekací zóna pro zákazníky vybavená TV a Wi-Fi

- občerstvení pro zákazníky v podobě prémiové kávy Nespresso, chlazených nápojů a domácího pečiva

- magazín pro zákazníky Lexus Experience

- nejmodernější mycí linka

- měření emisí a provedení kontroly na STK včetně přípravy vozu

- kompletní vyřešení pojistné události od nahlášení pojišťovně až po předání opraveného vozu

- moderní lakovna a klempírna

- 3D geometrie kol

- uskladnění sezónních pneumatik nebo kompletních kol

- nezávazné ocenění stávajícího vozu

- výkup vozů a komisní prodej v programu Lexus Select

Adresa nového dealerství značky Lexus je Lexus Průhonice, K Chotobuzi 330, Čestlice.

Datum zveřejnění

05.08.2020

Zdroj informací

Toyota

Fotogalerie

Výběr jazyka

VALEO školení 2022

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.5037 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál