Servind

Pneumatiky Bridgestone jako předplacená služba

Pneumatiky Bridgestone jako předplacená služba

Společnosti Bridgestone a ETB Autocentres spouštějí službu MOBOX. Jedná se o předplatné pneumatik s paušálním měsíčním poplatkem, které poskytne motoristům ještě více komfortu a pocitu jistoty.

Předplatné MOBOX nabízí nové pneumatiky, komplexní záruku a další prémiové služby týkající se vozidla. Předplatné bude zpočátku nabízeno v pěti vybraných provozovnách a postupně bude tato služba zavedena v celé síti čítající 31 center.

Jedinečná nabídka značky Bridgestone je výsledkem kombinace rozsáhlého know-how největšího výrobce pneumatik a gumárenských produktů na světě a příležitostí, vznikajících v důsledku makroekonomických a společenských trendů. Bridgestone díky tomu poskytuje řešení reálných problémů, jimž řidiči čelí na silnicích.

ETB dokáže ve spolupráci se společností Bridgestone identifikovat výzvy, s nimiž se spotřebitelé potýkají, a to na základě jedinečného porozumění potřebám řidičů. Současně dochází k přesunu poptávky od produktů ke službám. MOBOX proto umožňuje motoristům využívat pneumatiky jako službu.

Nabídka paušálního předplatného

Stejně jako spotřebitelé platí za svůj mobilní telefon, budou uživatelé programu MOBOX platit fixní měsíční poplatek za flexibilní balíček služeb, který si mohou zákazníci individualizovat na základě svých jedinečných požadavků a finančních možností.

Základní balíčky zahrnují nové prémiové pneumatiky, jejich montáž a komplexní záruku včetně ručení za poškození související s pneumatikami. Součástí nabídky jsou také dodatečné servisní služby, jakými jsou kontroly pneumatik, pravidelné střídání kol mezi přední a zadní nápravou a vyvážení kol. Zákazníci programu MOBOX mohou uplatnit nárok na záruční plnění, dojde-li k jakémukoli poškození pneumatiky. V tomto případě bude pneumatika bezplatně opravena nebo vyměněna. Zákazníci budou mít také možnost rozšířit své balíčky o další produkty a služby, například STK či servisní služby.

Balíčky MOBOX pokrývají hlavní prémiové značky pneumatik a poskytují zákazníkům přístup k centrální webové platformě MOBOX. Jejím prostřednictvím si mohou na internetu snadno spravovat své předplacené služby. Všichni zákazníci mají také přístup k zákaznické podpoře prostřednictvím mnohojazyčného telefonního centra.

Andrea Manenti, viceprezident společnosti Bridgestone pro severní region, uvedl: „Rostoucí globální popularita ekonomiky služeb nám poskytuje skvělou příležitost diverzifikovat naši nabídku pro zákazníky a poskytovat jim ještě více uživatelského komfortu. MOBOX je jednoduchou a cenově dostupnou alternativou našich tradičnějších služeb a je skvělé, že ji můžeme nyní nabídnout zákazníkům.“

Paul Nunn, ředitel maloobchodního prodeje ve společnosti ETB Autocentres, k tomu řekl: „Kouzlo programu MOBOX spočívá v tom, že přesně víte, kolik platíte. Měsíční poplatek je v prvním roce fixní a ve druhém roce se snižuje. Doufáme, že flexibilita a komfort služby MOBOX nalezne mezi motoristy odezvu, a věříme, že to bude začátek nového způsobu, jakým si pořizujeme a udržujeme pneumatiky.“

Datum zveřejnění

18.08.2020

Zdroj informací

Bridgestone

Fotogalerie

Výběr jazyka

VALEO školení 2022

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.406 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál