Servind

Dáme jídlo nově rozváží také snídaně

Dáme jídlo nově rozváží také snídaně

Největší česká služba rozvozu jídla Dáme jídlo doručuje nově kromě svačin, obědů a večeří také snídaně. Rozšiřuje tím svoji současnou nabídku. Zákazníci si mohou od osmi hodin ráno objednat například míchaná vajíčka, toasty, tvarohové koláče a lívance ale i domácí rohlíky s medem, které jim dorazí do 30 minut.

Rozvoz snídaní prostřednictvím Dáme jídlo probíhá denně mezi 8:00 a 10:30. Služba je zpočátku dostupná v Praze, Brně a Ostravě, pokud se osvědčí, rozšíří se i do dalších měst po celé České republice. Ranní rozvoz je dalším logickým krokem v rozšiřování služeb Dáme jídlo. Dáme jídlo tak reaguje na poptávku ze strany zákazníků. Z jejich zpětné vazby bylo patrné, že v nabídce nejvíce postrádají právě snídaně.

Na své si přijdou i zákazníci, kteří rádi zkoušejí méně obvyklá jídla. Ke snídani si budou moci nechat dovézt třeba plněný sendvič Bánh mì nebo domácí granolu s jogurtem. O službu rozvozu snídaní projevily kromě zákazníků zájem i restaurace. Novinku mohou využít všechny typy gastroprovozů, jež se dosud zaměřovaly pouze na obědy a večeře. Stejně tak se rozvoz vyplatí menším kavárnám nebo bistrům, kde naopak snídaně a brunche tvoří už nyní velkou část nabídky, a které momentálně fungují ve velmi omezeném režimu. Zákazníci si snídani mohou nechat dovézt přímo do kanceláře nebo domů, pokud pracují na home office.

Pro všechny donášky samozřejmě stále platí přísná hygienická opatření. Zákazník si samozřejmě může zvolit bezkontaktní doručení objednávky - kurýr jídlo doručí na předem domluvené místo, zákazníka informuje přes mobilní telefon a na převzetí objednávky pak dohlédne z bezpečné vzdálenosti. Kurýři Dáme jídlo jsou navíc povinni si před každým doručením i po něm vydezinfikovat ruce. Všechny vozy jsou vybaveny dezinfekčními prostředky ve spreji pro dezinfekci interiéru vozidla a termoboxů, v nichž jsou objednávky převáženy. Kurýři mají povinnost po každé ukončené směně vydezinfikovat jak vůz, tak i termoboxy.

Datum zveřejnění

12.11.2020

Zdroj informací

Dáme jídlo

Fotogalerie

Výběr jazyka

VALEO školení 2022

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.3843 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál