Servind

Největší dodávka vozů Peugeot v ČR

Největší dodávka vozů Peugeot v ČR

Peugeot v ČR dovršil realizaci rekordní fleetové zakázky, v rámci níž dodal významné státní společnosti zabývající se distribucí pošty v České republice 1089 vozů. Vozidla byla dodána prostřednictvím leasingové společnosti Arval formou operativního leasingu.

Většina z dodaných vozů se řadí do kategorie LCV, což významným způsobem přispělo k tomu, že Peugeot získal průběžné prvenství na českém trhu lehkých užitkových vozů s předpokladem zakončit rok 2020 jako nejprodávanější značka užitkových vozů v ČR.

Obchodní spolupráce mezi českým zastoupením značky Peugeot a státní společností zabývající se distribucí pošty v ČR započala už v roce 2013 podpisem smlouvy o dodání 400 užitkových vozidel Boxer a Partner. V následujících letech se Peugeotu podařilo zvítězit v dalších výběrových řízeních, což mu zajistilo pokračování dodávek i pro následující roky.

Letošní zakázka ovšem svým rozsahem zdaleka předčila objem dodávek z minulých let. Nejvíce se na ní podílel dlouhodobě nejprodávanější užitkový vůz v ČR Peugeot Boxer s počtem 521 kusů v provedení Furgon L2H2. Následoval Peugeot Partner se 400 kusy. Trojici modelů doplnil Peugeot Rifter se 168 kusy.

Veškeré vozy byly dodány v rámci jediné zakázky a za stejných podmínek. Pro všechna vozidla byla uzavřena servisní smlouva nejvyšší úrovně Optiway Servis, která byla pro klienta přizpůsobena na míru dle jeho specifických potřeb. Profesní požadavky klienta byly zohledněny i v rámci postprodukčních úprav, které realizovala firma GEFCO - například zabezpečení ochrany nákladového prostoru, montáž zadní parkovací kamery či polep ve firemních barvách, kterým nově dominuje bílá se žlutými prvky.

„Tato zakázka pro nás byla obrovskou výzvou nejen z hlediska objemu, ale také vzhledem k okolnostem a překážkám, kterým jsme museli čelit, jako byly odstávky výroby, omezení v přihlašování vozů nebo ztížené podmínky pro dopravu. Pracovali jsme pod silným časovým tlakem a vynaložili jsme velké úsilí, abychom dostáli našim obchodním závazkům. Jsem nesmírně rád, že se nám to podařilo. Tento úspěch potvrdil flexibilitu značky Peugeot a její schopnost efektivně realizovat skutečně velké projekty,“ prohlásil vedoucí fleetového prodeje značky Peugeot Lukáš Hošek.

Datum zveřejnění

20.11.2020

Zdroj informací

Peugeot

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2409 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál