Servind

Největší dodávka vozů Peugeot v ČR

Největší dodávka vozů Peugeot v ČR

Peugeot v ČR dovršil realizaci rekordní fleetové zakázky, v rámci níž dodal významné státní společnosti zabývající se distribucí pošty v České republice 1089 vozů. Vozidla byla dodána prostřednictvím leasingové společnosti Arval formou operativního leasingu.

Většina z dodaných vozů se řadí do kategorie LCV, což významným způsobem přispělo k tomu, že Peugeot získal průběžné prvenství na českém trhu lehkých užitkových vozů s předpokladem zakončit rok 2020 jako nejprodávanější značka užitkových vozů v ČR.

Obchodní spolupráce mezi českým zastoupením značky Peugeot a státní společností zabývající se distribucí pošty v ČR započala už v roce 2013 podpisem smlouvy o dodání 400 užitkových vozidel Boxer a Partner. V následujících letech se Peugeotu podařilo zvítězit v dalších výběrových řízeních, což mu zajistilo pokračování dodávek i pro následující roky.

Letošní zakázka ovšem svým rozsahem zdaleka předčila objem dodávek z minulých let. Nejvíce se na ní podílel dlouhodobě nejprodávanější užitkový vůz v ČR Peugeot Boxer s počtem 521 kusů v provedení Furgon L2H2. Následoval Peugeot Partner se 400 kusy. Trojici modelů doplnil Peugeot Rifter se 168 kusy.

Veškeré vozy byly dodány v rámci jediné zakázky a za stejných podmínek. Pro všechna vozidla byla uzavřena servisní smlouva nejvyšší úrovně Optiway Servis, která byla pro klienta přizpůsobena na míru dle jeho specifických potřeb. Profesní požadavky klienta byly zohledněny i v rámci postprodukčních úprav, které realizovala firma GEFCO - například zabezpečení ochrany nákladového prostoru, montáž zadní parkovací kamery či polep ve firemních barvách, kterým nově dominuje bílá se žlutými prvky.

„Tato zakázka pro nás byla obrovskou výzvou nejen z hlediska objemu, ale také vzhledem k okolnostem a překážkám, kterým jsme museli čelit, jako byly odstávky výroby, omezení v přihlašování vozů nebo ztížené podmínky pro dopravu. Pracovali jsme pod silným časovým tlakem a vynaložili jsme velké úsilí, abychom dostáli našim obchodním závazkům. Jsem nesmírně rád, že se nám to podařilo. Tento úspěch potvrdil flexibilitu značky Peugeot a její schopnost efektivně realizovat skutečně velké projekty,“ prohlásil vedoucí fleetového prodeje značky Peugeot Lukáš Hošek.

Datum zveřejnění

20.11.2020

Zdroj informací

Peugeot

Fotogalerie

Výběr jazyka

VALEO školení 2022

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.483 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál