Servind

Bridgestone představuje virtuální město budoucnosti

Bridgestone představuje virtuální město budoucnosti

Společnost Bridgestone, zaměřená na poskytování vyspělých řešení pro trvale udržitelnou mobilitu zákazníkům na celém světě, oznámila svůj návrat na veletrh CES 2021. Ten se letos koná virtuálně ve dnech 11. až 14. ledna 2021. Společnost ve své digitální expozici odhalí Bridgestone World, interaktivní město, které ukazuje, jak inovace společnosti Bridgestone přispějí k trvale udržitelnější mobilitě budoucnosti. Živé internetové prezentace a speciální videa na vyžádání budou vytvářet další příležitosti k navázání spolupráce s partnery z technologické oblasti.

Virtuální město Bridgestone World, specificky vyvinuté pro letošní virtuální formát veletrhu CES, umožňuje uživatelům nahlédnout do městských, příměstských a průmyslových oblastí včetně dopravních systémů ve velkoměstě budoucnosti. Uživatelé v něm zjistí, jak síťově propojené produkty společnosti Bridgestone a její služby založené na analýze dat vyřeší současné problémy, vylepší mobilitu spotřebitelů a vytvoří vyšší přidanou hodnotu pro zákazníky i celou společnost.

Hlavní městské prostředí tohoto nástroje umožňuje uživatelům seznámit se s evolucí společnosti Bridgestone směrem k technologicky vyspělé firmě, která prostřednictvím chytrých technologií pro pneumatiky a vyspělou mobilitu rozšiřuje svou základní nabídku pneumatik a gumárenských produktů. Cílem virtuálního města Bridgestone World je ukázat proměnu společnosti Bridgestone v podnik, který pomáhá lidem a firmám spravovat svá vozidla bezpečnějším, chytřejším, efektivnějším a trvale udržitelnějším způsobem.

Bridgestone bude s návštěvníky veletrhu CES komunikovat také přímo prostřednictvím prezentací přenášených živě i na vyžádání. Společnost v těchto prezentacích vysvětluje, jak používá chytré technologie pro pneumatiky, vyspělé metody pro analýzu dat a nové obchodní modely k dosažení stavu, v němž budou pneumatiky středobodem systému trvale udržitelné mobility, a to v současnosti i budoucnosti.

„Aktivní, inteligentní a digitálně integrované technologie jsou zásadní pro dosažení našeho cíle vytvářet nové hodnoty pro společnost a zákazníky prostřednictvím trvale udržitelné mobility a vyspělých řešení. S dosahovaným pokrokem v této oblasti se usilovně snažíme zapojovat do celého procesu i ostatní inovátory a lídry, abychom společně vymysleli lepší budoucnost pro mobilitu,“ řekl Paolo Ferrari, prezident a generální ředitel společnosti Bridgestone Americas a výkonný viceprezident a jednatel společnosti Bridgestone.

Datum zveřejnění

12.1.2021

Zdroj informací

Bridgestone

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2266 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál