Servind

ALCAR představil novinky od značek AEZ, DOTZ a DEZENT

ALCAR představil novinky od značek AEZ, DOTZ a DEZENT

ALCAR ani během pandemie nepolevil s vývojem nových designů a pro rok 2021 představil 11 nových designů litých kol od značek AEZ, DOTZ a DEZENT. Majitelé automobilů všech tříd se tak mohou těšit na možnost zkrášlit si svůj vůz novými designy s homologací pro český trh. Pro mnoho oblíbených automobilů jsou kola schválená v originálních rozměrech s ECE homologací, což znamená, že se dodatečně nezapisují do technického průkazu vozidla. Jejich výhodou je také možné použití originálních šroubů a matic a ve většině případů také možnost vložení originální středové krytky.

Prémiová značka AEZ přidala do své nabídky design, který technicky i vizuálně ušila na míru pro vozy střední a vyšší střední třídy. Novinka AEZ Aruba dark kombinuje matně grafitový lak s leštěnou čelní plochou a dodává se v rozměrech od 18“ do 21“. Asymetrické křivky, zužující se plochy a strukturované paprsky skvěle doplní například modely značek Audi a Volkswagen, pro které je k dispozici i v originálních rozměrech. Kolo je dostupné také ve variantě graphite s celoplošným grafitovým lakem.

Druhá novinka AEZ Leipzig dark je určená pro velká vozidla v segmentu SUV. V rozměrech od 20“ do 22“ ozdobí například Porsche Cayenne, BMW X5 a X6 nebo Range Rover Sport. Vysoká tuhost odlitku umožnila vytvořit jemné paprsky ve tvaru Y s nosností přesahující 1 000 kg (10,5 x 22″). AEZ Leipzig skvěle doplní tuto prémiovou třídu automobilů také díky ECE schválením v originálních rozměrech. Černoleštěnou barevnou kombinaci dark doplňuje verze black s celočerným lakováním.

První z novinek značky DOTZ míří do segmentu vozidel střední a vyšší střední třídy. Nový design s odlehčenou konstrukcí, metalicky šedým lakem a leštěnou čelní plochou naleznou motoristé v rozměrech od 19“ až do 21“ pod názvem LagunaSeca dark. Nové kolo LagunaSeca je aktuálně největším kolem v nabídce značky DOTZ a hrdě nese právě jméno legendárního kalifornského okruhu. Nový design s paprsky ve tvaru Y je k dispozici také ve variantě grey se šedým lakem.

Další novinkou, kterou představil vyhlášený německý výrobce, je extrovertní design DOTZ Sepang blaze s paprsky ve tvaru ok. Jeho do vysokého lesku leštěná čelní plocha v kombinaci s titanovým lakem ukazuje, co je v technologii lakování možné. Kolo v rozměru 8x19“ dokonale ladí s kompaktními vozy, jakými jsou Volkswagen Golf, Ford Focus, Seat Leon, Audi A3 nebo Hyundai i30.

Novinka DOTZ Spa dark má čistý, stylový design s nádechem agresivity. Asymetrické zakřivené paprsky ideálně doplní kompaktní vozy a automobily střední třídy v rozměrech od 17“ do 19“. Kromě verze s leštěnou čelní plochou a černým lakem je kolo k dispozici také ve verzi black s černým lakem.

Poslední novinka DOTZ Suzuka blaze nabízí do vysokého lesku leštěnou čelní plochu v kombinaci se stříbrným lakem. Metalické částice v laku tohoto agresivního, působivého designu vytvářejí efekt dvojitého lesku. Pro řidiče modelů BMW 3 a BMW 4 je kolo k dispozici se schválením ECE v originálním rozměru.

Výrobce oblíbených kol DEZENT rozšířil své produktové portfolio sportovních dvojitých paprsků designu TR o nový barevný upgrade TR dark v rozměrech od 16“ do 18“. Díky nové leštěné čelní ploše v kombinaci s černým lakem se DEZENT TR dark skvěle hodí ke všem oblíbeným barvám automobilů, kterým dodá jedinečný barevný kontrast.

Motoristé si mohou všechny novinky se tříletou zárukou prohlédnout přímo na svém automobilu v unikátním ALCAR 3D konfigurátoru kol na www.alcar.cz. Ten zobrazí na automobilu všechny designy litých kol značek AEZ, DOTZ a DEZENT které jsou pro něj schválené a mají potřebnou homologaci pro provoz na veřejných komunikacích v ČR. Každý návštěvník v konfigurátoru získá přesné informace o schválených kolech, pneumatikách i systémech pro měření tlaku v pneumatikách pro zadaný vůz.

K litým kolům AEZ a DOTZ bezpečnostní šrouby zdarma

ALCAR svým zákazníkům opět zvýhodňuje nákup prémiových značek litých kol AEZ a DOTZ, a to nejen atraktivních novinek. V případě, že si motoristé k jakémukoliv designu od značky AEZ nebo DOTZ objednají ke kolům bezpečnostní šrouby či matice Sicuplus, dostanou je od ALCARu zdarma. Akce platí od 1. 3. do 30. 6. 2021 a motoristé jí tak mohou využít během celé jarní sezóny přezouvání.

Datum zveřejnění

26.2.2021

Zdroj informací

Alcar Bohemia

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2761 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál