Pětiletá záruka od Volkswagen Užitkové vozy

Pětiletá záruka od Volkswagen Užitkové vozy

Volkswagen Užitkové vozy poskytuje pro téměř všechny modely značky zvýhodněnou nabídku pětileté záruky výrobce s omezením na 200 000 km. Pro modely Caddy, T6.1 a Amarok se prodloužená záruka dodává za akční ceny. Modely Crafter mají velkorysé záruční krytí již v ceně. Aktuálně lze výhodně pořídit rovněž poslední skladové vozy Caddy 4 včetně záruky na dobu čtyř let s limitem jednoho milionu kilometrů.

Akční nabídka pro zákazníky značky Volkswagen Užitkové vozy zahrnuje prodlouženou záruku na 2+3 roky s limitem 200 000 km pro téměř všechny modely lehkých užitkových vozů Volkswagen. Oproti standardně dodávané záruce na 2+2 roky/200 000 km tak získá zákazník o rok delší garanci chránící jej před nečekanými výdaji.

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro Crafter, obdrží prodlouženou pětiletou záruku v ceně vozu. Pro vozy Caddy 5. generace stojí rok záruky navíc pouhých 5000 Kč bez DPH, zatímco u modelů T6.1 a Amarok se za prodlouženou záruku na 2+3 roky, resp. 200 000 km, připlácí akčních 10 000 Kč bez DPH.

V aktuální akční nabídce značky Volkswagen Užitkové vozy figurují také poslední skladové vozy čtvrté generace modelu Caddy, které jsou k dispozici se zárukou 2+2 roky/1 000 000 km.

Nabídka akční pětileté záruky se nevztahuje na modely e-Crafter a Grand California. Akce platí do konce roku 2021.

„Mimořádně kvalitní a spolehlivé lehké užitkové vozy Volkswagen jsou vždy sázkou na jistotu a s naší letošní akční nabídkou pětiletých záruk pro většinu modelů to platí dvojnásob. O tři roky prodloužená záruka nabízí stejný rozsah plnění jako základní dvouletá záruka výrobce. Pro zákazníky to znamená ještě větší pocit jistoty a delší ochranu před případnými nečekanými výdaji, což se pozitivně projeví na straně celkových nákladů,“ říká ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika Jakub Šebesta.

Datum zveřejnění

12.3.2021

Zdroj informací

Volkswagen Užitkové vozy

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2627 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál