Servind

Vskutku netradiční soutěž Nokian Tyres

Vskutku netradiční soutěž Nokian Tyres

Finský výrobce prémiových pneumatik Nokian Tyres, který je celosvětovou  legendou ve výrobě prvotřídních zimních pneumatik, spustil v Čechách netradiční soutěž vztahující se k jejich nákupu. Soutěž trvá až do 30. dubna 2021 a její hlavní výhrou je lekce bezpečného řízení včetně neopakovatelného zážitku jízdy s dvojnásobným mistrem světa formule 1 Mikou Häkkinenem.

Princip této unikátní soutěže je jednoduchý - při nákupu sady letních nebo celoročních pneumatik Nokian Tyres získáte možnost zaregistrovat se do soutěže. Při nákupu celé sady pneumatik, až do vyčerpání zásob u příslušných dealerů je k dispozici také čepice mistra formule 1 s jeho podpisem. Mimo hlavní cenu, tedy lekci bezpečnosti řízení včetně jízdy přímo s Mikou Häkkinenem, mohou účastníci soutěže vyhrát například i prvotřídní elektrokola.

„Tato jedinečná spotřebitelská soutěž pro české a slovenské zákazníky vám poskytne možnost se nejen osobně setkat s ambasadorem naší značky Nokian Tyres a ikonou formule 1, ale také prožít jedinečný osobní zážitek ve formě jízdy přímo s Mikou Häkkinenem na okruhu v Mostě. Poslechnout si jeho rady a doporučení jak správně a bezpečně řídit i v extrémních situacích obohatí i zkušené řidiče. Nezapomeňte se tedy do naší letní soutěže zaregistrovat co nejdříve,“ vysvětluje produktový manažer pro Evropu ve společnosti Nokian Tyres Martin Dražík.

Proč si pořídit nové letní nebo celoroční pneumatiky Nokian Tyres?

- Prémiové pneumatiky pocházející od finského výrobce s více než osmdesátiletou tradicí.

- Dvouletá rozšířená garance na výměnu vybraných pneumatik v případě jejich poškození.

- Bezpečné pneumatiky, které sklízejí úspěchy a ocenění v testech auto-moto magazínů.

- Produkty vyvinuté a testované profesionály, včetně finské legendy F1 Miky Häkkinena, který se podílel na vývoji Nokian Powerproof a testování Nokian Powerproof SUV.

- Šance vyhrát skvělé ceny pokud si koupíte sadu letních nebo celoročních pneumatik a zaregistrujete svůj nákup do 30. dubna 2021.

Co můžete získat kromě bezpečných pneumatik pro své auto

(Podmínky platí pouze při registraci vašeho nákupu před 30. dubnem 2021)

Jedinečnou šanci vyhrát lekci řízení a jízdu s Mikou Häkkinenem, dvojnásobným mistrem světa formule 1: vy a váš host máte možnost si zajezdit s Mikou Häkkinenem, zúčastnit se kurzu bezpečné jízdy a setkat se s odborníky z Nokian Tyres

Možnost vyhrát špičkové elektrokolo: tři stylová elektrokola pro tři šťastné výherce, každé v hodnotě 65 000 Kč dle vlastního výběru od firmy Akumo.cz

Dvouletou rozšířenou garanci: rozšířená garance je bezplatná zákaznická záruka, kdy od kteréhokoliv autorizovaného prodejce Nokian Tyres dostanete nový, odpovídající produkt zdarma, pokud u původní pneumatiky dojde k náhodnému poškození. Na pneumatiky Nokian Rockproof, Weathreproof SUV, Rottiva HT a eLine 2 se dvouletá rozšířená garance bohužel nevztahuje. Pokud jste si tyto pneumatiky koupili, můžete se zaregistrovat jen do letní soutěže.

Speciální dárek - kšiltovka s podpisem Miky Häkkinena zdarma: za nákup čtyř letních nebo celoročních pneumatik (17“ a větších) v kamenné prodejně získáte unikátní kšiltovku s podpisem Miky Häkkinena (kšiltovky jsou k dispozici pouze do vyčerpání zásob)

Jak se zapojit do soutěže Nokian Tyres

  1. Najděte nejbližšího prodejce Nokian Tyres
  2. Kupte si letní nebo celoroční pneumatiky
  3. Zaregistrujte si svůj nákup
  4. Získáte dvouletou rozšířenou garanci a šanci vyhrát skvělé ceny

Podmínky soutěže mohou zájemci nalézt na webových stránkách výrobce Nokian Tyres.

Přesná pravidla spotřebitelské soutěže zde.

Datum zveřejnění

16.4.2021

Zdroj informací

Nokian Tyres

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2934 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál