Servind

DKV má již 175 000 nabíjecích přípojek

DKV má již 175 000 nabíjecích přípojek

Poskytovatel služeb pro mobilitu v Evropě DKV Mobility nabízí zákazníkům prostřednictvím karty DKV +Charge přístup k více než 175 000 veřejným nabíjecím přípojkám v celé Evropě, z toho v České republice jich je přes 400 a další stále přibývají.

Provoz rozsáhlé sítě nabíjecích míst zajišťuje společný podnik Charge4Europe. DKV Mobility jeho prostřednictvím spolupracuje na území Evropy s mnoha provozovateli nabíjecích stanic a roamingovými partnery. Firemní zákazníci při nabíjení s kartou DKV +Charge profitují z transparentního, automatizovaného vyúčtování od jednoho poskytovatele.

„Jsem rád, že můžeme našim zákazníkům usnadnit přechod k elektromobilitě a podpořit je v jejich snahách snížit dopad provozu vozových parků na životní prostředí. Unikátní vlastností karty je možnost použít ji kromě nabíjení elektromobilů i pro tankování konvenčních paliv. To ocení zejména firmy se smíšenými vozovými parky nebo s hybridními vozidly,“ říká ředitel české a slovenské pobočky DKV Euro Service Lukáš Ondráček.

Datum zveřejnění

14.5.2021

Zdroj informací

DKV

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2762 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál