Peugeot Emotion Day se vrátí 1. června

Peugeot Emotion Day se vrátí 1. června

Tradiční roadshow, putující po celé České republice, představuje široké veřejnosti novinky značky Peugeot. Kromě konvenčních modelů umožní návštěvníkům vyzkoušet si i kompletní řadu plug-in hybridních a elektrických vozů.

I letos se do akce Peugeot Emotion Day zapojí takřka všichni koncesionáři prodejní sítě značky Peugeot v ČR.

Poprvé v historii se roadshow značky Peugeot konala už v roce 2009. Akce zaměřená na testování nejnovějších a nejžádanějších modelů značky si okamžitě získala oblibu zákazníků a její věhlas se rychle šířil. Úspěch se opakoval i v následujících letech a roadshow, nazývaná od roku 2013 Peugeot Emotion Day, přicházela pravidelně až do roku 2020. Loni se šňůra poprvé přerušila, letos se ale akce opět vrací.

Letošní Peugeot Emotion Day odstartuje 1. června v pražských Letňanech. V následujících čtyřech dnech navštíví ještě další čtyři místa v Praze než se v neděli 6. června přesune do Mělníka a posléze i do dalších českých a moravských měst. Celkem se Peugeot Emotion Day bude konat na 37 různých místech po celé České republice. Zakončena bude 23. července v Příbrami.

Na každém z těchto míst bude pro návštěvníky připraveno k testování 11 vozů. Největší pozornost pravděpodobně přitáhnou tři plně elektricky poháněné modely e-208, e-2008 a e-Traveller, a plug-in hybridní 3008 Hybrid, 3008 Hybrid4 a 508 SW Hybrid. Řízení automobilů poháněných elektromotorem budí stále větší zájem řidičů, kterým přináší jedinečný zážitek z tiché jízdy s nulovými emisemi a s okamžitou reakcí. Dá se tedy očekávat, že si tuto pro mnoho řidičů novou zkušenost, účastníci akce nenechají ujít.

Řadu vozidel se spalovacími motory budou zastupovat modely 3008 PureTech 180 a sedmimístné 5008 BlueHDi 180 a Rifter Long.

Kromě atraktivních testovacích vozů budou pro návštěvníky připraveny také doprovodné akce, například jízdy na simulátoru Xseries 208 a soutěže o ceny. Zájemci o testovací jízdu s vozy Peugeot se mohou už teď registrovat na www.peugeotemotionday.cz.

Datum zveřejnění

19.5.2021

Zdroj informací

Peugeot

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2319 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál