Nokian Tyres nabízí nadstandardní garance

Nokian Tyres nabízí nadstandardní garance

Kvalitu produktů zákazníci vnímají nejen z pohledu jejich funkčnosti, ale také životnosti. U prémiových produktů to platí dvojnásob. Nokian Tyres proto na středoevropských trzích nabízí k vybraným prémiovým řadám svých pneumatik speciální garance. Jedná se o záruku spokojenosti, aramidovou záruku a nově také o rozšířenou garanci Nokian Tyres.

Rozšířená garance Nokian Tyres

Tato nejnovější garance od Nokian Tyres pokrývá lhůtu 24 měsíců ode dne zakoupení nové sady pneumatik. Stačí, aby se zákazník zaregistroval ke garanci na webových stránkách Nokian Tyres nebo požádal prodejce, aby udělal registraci za něj. V případě, že dojde k náhodnému poškození pneumatiky, Nokian Tyres poskytne zdarma okamžitou výměnu poškozeného kusu za nový. 

Rozšířená garance je platná při zakoupení celé sady, nebo minimálně dvou kusů, vybraného modelu pneumatik.  Každý poškozený kus lze pak vyměnit za nový, ale pouze jednou v době trvání garance. Vyměněná pneumatika musí mít zcela shodný rozměr jako původní pneumatika. Na vyměněné pneumatiky se garance již nevztahuje. Z garance jsou vyloučeny také pneumatiky poškozené záměrně, nesprávným užíváním nebo při motoristických sportech a také pneumatiky používané vozidly záchranných složek. Tuto garanci nemusí poskytovat všichni prodejci, proto by si zákazníci její dostupnost u svého prodejce měli ověřit předem.

Záruka spokojenosti Nokian Tyres

V případě online nákupu nebo vlastní intuitivní volby se může stát, že zakoupený model pneumatik nemusí splnit požadovaná očekávání zákazníka. Pro takový případ existuje dvoutýdenní záruka spokojenosti Nokian Tyres, která umožní zákazníkovo rozhodnutí jednoduše změnit a již zakoupenou sadu během dvou týdnů zdarma vyměnit za jinou, lépe vyhovující.

Záruka se vztahuje pouze na nákup celé sady, tedy čtyř kusů vybraných modelů pneumatik, které jsou uvedeny na webu společnosti Nokian Tyres. Pneumatiky nesmí vykazovat neúměrné opotřebení. Výměnu lze provést pouze u stejného rozměru, který byl původně zakoupen. Míru opotřebení stanoví indikátor DSI na běhounu - musí být u něj viditelná číslice 8. Zákazník také musí u prodejce, u kterého pneumatiky zakoupil, vyplnit protokol o výměně pneumatik.

Aramidová záruka Nokian Tyres

Patentovaná technologie aramidových bočnic Nokian Tyres je využívána u pneumatik pro SUV a dodávkové užitkové vozy. Aramidové vlákno se využívá ke zpevnění bočnic, které tím získávají extrémní pevnost i odolnost. Chrání je tak spolehlivě před případnými průrazy nebo průpichy. Žádný z konkurenčních výrobců nenabízí tak neobyčejně odolné pneumatiky pro užitkové a SUV vozy. A Nokian Tyres k tomu navíc přidává záruku výměny v případě poškození. Také u aramidové záruky je nutná registrace zakoupeného modelu pneumatik přes webové stránky společnosti Nokian Tyres. V některých evropských zemích je aramidová záruka již zahrnuta v rozšířené garanci, proto v nich není poskytována zvlášť.

Datum zveřejnění

14.6.2021

Zdroj informací

Nokian Tyres

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2615 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál