Servind

2 novinky SPECTRAL měnící pohled na bezbarvé laky

2 novinky SPECTRAL měnící pohled na bezbarvé laky

Společnost NOVOL uvedla na trh 2 nové bezbarvé laky patřící do její prémiové řady produktů SPECTRAL – KLAR 505-00 a KLAR 545-00.

První z nových laků, KLAR 505-00, představuje novou úroveň v lesku a hloubce. Je navržen proti trendům dosahování nejkratších časů schnutí, aby se při práci s ním docílilo výjimečně krásného povrchu. Díky dlouhé době zpracovatelnosti dosahuje lak perfektní struktury bez ohledu na okolní teplotu.

Druhý nový lak reaguje na dnešní, z minuty na minutu se měnící svět, kdy je e-mobilita součástí každodenního života. Obavy o životní prostředí a myšlenky na budoucí generace se staly něčím, nad čím přemýšlí spousta uvědomělých podnikatelů. Aby společnost NOVOL vyhověla potřebám svých zákazníků a učinila své výrobky šetrnými k životnímu prostředí, vytvořila produkt, který dává na výběr.

Nový ekologický akrylový bezbarvý lak SPECTRAL KLAR 545-00 schne při 40 stupních Celsia pouhých 15 minut. Kratší čas vypalování znamená nižší emise CO2 a nižší účty za elektřinu nebo palivo potřebné k vytápění. Nový lak splňuje všechny bezpečnostní požadavky pro lakování elektrických a hybridních vozidel bez vyndávání baterií.

Výhradním distributorem produktů NOVOL pro Českou republiku je společnost Bučan s.r.o.

Datum zveřejnění

22.6.2021

Zdroj informací

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2439 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál