Driverama má partnerství s carVertical

Driverama má partnerství s carVertical

Společnost Driverama, kterou založil Aures Holdings pro on-line obchodování s ojetými vozy v západní Evropě, uzavřela významné partnerství se společností carVertical, která se zabývá shromažďováním a poskytováním dat o historii ojetých vozidel.

Dohoda společnosti Driverama umožní přístup k rozsáhlé databázi společnosti carVertical v celé Evropě, neboť cílem společnosti je do roku 2025 zakoupit 200 000 vozů. Přeshraniční data se budou shromažďovat pomocí nejmodernější technologie blockchain společnosti carVertical. Partnerství zajistí bezpečný a transparentní proces nákupu pro budoucí zákazníky společnosti Driverama v zemích západní Evropy, kde momentálně buduje svoje první pobočky.

Společnost carVertical, která ve světě působí na 25 trzích, se rychle etablovala jako přední firma v oblasti ověřování historie vozidel.

Driverama plánuje do roku 2025 zahájit prodej na 11 trzích v Evropě a stát se tak prvním on-line prodejcem ojetých vozů v Evropě bez omezení hranicemi členských států.

Dohoda o partnerství Driveramě umožní využívat data carVertical na celém kontinentu, díky čemuž bude moci zajistit transparentní proces výkupu vozů a poskytnout zákazníkům na prodeji jistotu bezpečného nákupu.

Na základě dohody bude Driverama využívat databázi vozidel carVertical, která funguje s využitím sofistikované technologie blockchain. Driverama tak na jednom místě získá detailní informace, jako jsou stavy tachometrů, historie nehod a kontrola odcizení, předchozí závady a fotografie vozidel. To zajistí, že vozy, které bude Driverama vykupovat, nebudou mít skryté závady nebo zmanipulované údaje o původu nebo stáří.

Podle nedávného výzkumu historie více než milionu vozů v Evropě, který provedla společnost carVertical, byla přibližně třetina ojetých vozů zmanipulována, aby se zakryla předchozí poškození. Vzhledem k tomu, že Driverama se do roku 2025 chystá vykoupit přibližně 200 000 vozů, je pro ní technologie carVertical klíčová, aby mohla vykupovat pouze bezpečné a spolehlivé vozy.

Datum zveřejnění

5.8.2021

Zdroj informací

carVertical

Foto: Driverama 

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2698 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál