Servind

Startuje E-Tech Tour Renault

Startuje E-Tech Tour Renault

Na každé zastávce E-Tech Tour 2021 si návštěvníci budou moci vyzkoušet kompletní modelovou řadu Renault E-Tech a všechny hybridní, plug-in hybridní i čistě elektrické pohony. Společnost jim bude dělat tým zkušených lektorů, kteří zájemcům o jízdu vše ochotně vysvětlí a pomocí speciálního softwaru vyhodnotí předváděcí jízdu (jízdní čas strávený na elektřinu, úspora paliva a emisí apod.). Návštěvníci budou mít k dispozici modelovou řadu E-Tech, která zahrnuje následující modely:

Arkana E-Tech hybrid

Clio E-Tech hybrid

Mégane Grandtour E-Tech plug-in hybrid

Zoe E-Tech 100% electric

Twizy E-Tech 100% electric

Předváděcí jízdy se uskuteční v každé lokaci v časovém rozmezí do 10:00 do 19:00 s tím, že poslední jízda začíná v 18:30. Každý účastník si může vyzkoušet až tři vozy, aby měl šanci se seznámit se všemi typy pohonů.

Na místě bude drobné občerstvení, drobné dárky a možnost tzv. detailingu vozidla návštěvníka (umytí skel, světel, pneumatik a poznávací značky).

Komunikace této akce začíná právě v těchto dnech zejména na sociálních sítích. Návštěvníci akce mají možnost se registrovat na testovací jízdu na: https://etechtour.renault.cz/ nebo také přímo na místě akce.

Inženýři Renaultu vyvinuli revoluční řešení pro hybridní pohony, které jsou předmětem více než 150 patentů a který nesou název E-Tech. Je to skutečný hybridní pohon, a nikoli elektrifikovaný spalovací motor. Pohonný agregát, společný hybridním pohonům Renault, existuje ve dvou variantách: E-Tech pro full hybrid (HEV neboli hybrid) a E-Tech Plug-in pro plug-in hybrid (PHEV neboli dobíjecí hybrid).

Pohonná jednotka se v modelech E-Tech skládá ze tří motorů- jednoho spalovacího a dvou elektrických. Spalovací motor byl vyvinut v nové generaci pro optimální využití hybridního pohonu a používá nejmodernější technologie umožňující optimalizaci účinnosti a výkonnosti současně. Těžištěm inovací ve verzích E-Tech je automatická sekvenční převodovka. Nemá klasickou třecí spojku ani synchrony, což umožňuje snížit tření a omezit energetické ztráty. Tato hybridní technologie využívá zkušenosti stáje Renault F1 Team.

  1. - 8. 9. OC Čestlice, Obchodní 111, 251 01 Čestlice
  2. - 12. 9. OLYMPIA BRNO, U Dálnice 777, 664 42 Modřice, Brno
  3. - 15. 9. Olomouc CITY, Pražská ul. 255/41, 779 00 Olomouc
  4. - 18. 9. Avion Shopping Park, Rudná 3114/114, 700 30 Ostrava
  5. - 22. 9. OBI Hradec Králové, Akademika Bedrny 532/10 b, 500 02 Hradec Králové
  6. - 26. 9. Nákupní centrum Géčko Liberec, Sousedská 599, 460 01 Liberec
  7. - 30. 9. Olympia Plzeň, Písecká 972/1, 326 00 Plzeň 8 - Černice
  8. 2.- 3. 10. Metropole Zličín, Řevnická 1, 155 21 Zličín

 „Dnešní doba se mění, a to velice rychle v mnoha směrech a mění se obecně i přístup k informacím. Každý má možnost je získat, aniž by kohokoli osobně oslovil. Osobní zkušenost zůstává ale stále nepřenosná. A pokud jde o nákup nejdražšího spotřebního zboží, kterým automobil jednoznačně je, zde je ta osobní zkušenost téměř nezbytná. Proto v době, kdy přicházíme na trh postupně s naší novou nabídkou elektrifikovaných pohonů s označením E - Tech, nabídneme nejširší veřejnosti možnost si tuto technologii vyzkoušet. Současně uvádíme náš nový model v pro nás novém segmentu „SUV coupé“- Renault Arkana, který je jakousi „vlajkovou lodí“ naší technologie E - Tech hybrid. A právě i tento model na naší roadshow pod názvem E-Tech tour 2021 představíme. Velice se těšíme na všechny, kterým budeme moci naše novinky představit,“ říká generální ředitel společnosti Renault Česká republika Zdeněk Grunt.

Anticovidová opatření: všechna vozidla jsou pravidelně dezinfikována, na akci se budou striktně dodržovat platná nařízení vlády.

Datum zveřejnění

3.9.2021

Zdroj informací

Renault

Foto: Renault

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2707 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál