Servind

DKV Mobility spolupracuje s Travis Road Services

DKV Mobility spolupracuje s Travis Road Services

Poskytovatel služeb pro mobilitu DKV Mobility systematicky rozšiřuje svou celoevropskou akceptační síť v oblasti služeb pro vozidla. Nově spolupracuje s rezervační platformou Travis Road Services.

Zákazníci společnosti DKV Mobility tak mohou prostřednictvím internetu pohodlně objednávat a bezhotovostně hradit kartou DKV mytí nákladních vozidel, čištění cisteren, parkování na parkovištích pro nákladní vozidla nebo opravy nákladních vozidel u 1062 nových servisních partnerů ve 12 zemích. Díky této spolupráci se celoevropská akceptační síť společnosti DKV Mobility v oblasti služeb pro vozidla rozrostla na 18 000 stanic.

„Máme radost, že díky spolupráci se společností Travis můžeme našim zákazníkům nabídnout přístup k ještě rozsáhlejší akceptační síti v oblasti služeb pro vozidla. Naši zákazníci se tak mohou v každodenním provozu úspěšně vyhýbat zbytečným prostojům a drahým kilometrům navíc kvůli zajížďkám,“ říká generální ředitel divize Energy & Vehicle Services společnosti DKV Mobility Sven Mehringer.

Travis umožňuje dopravcům vyhledávat a objednávat služby v silniční dopravě, například mytí nákladních vozidel, čištění cisteren, parkování nákladních vozidel nebo opravy, a platit za ně. Rezervační platforma Travis je založena na datech získaných v reálném čase a pomáhá dopravcům držet krok s digitalizací. Společnost je průkopníkem této novinky v odvětví logistiky. Její vizí je, že nikoli lidé, ale samotná vozidla budou vyhledávat, rezervovat a platit silniční služby.

Datum zveřejnění

8.11.2021

Zdroj informací

DKV Mobility

Foto: DKV Mobility

Výběr jazyka

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.242 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál