Servind

Hyundai na českém trhu roste

Hyundai na českém trhu roste

Prodejní a servisní síť značky Hyundai na českém trhu pokračuje v rozvoji. Její dealerství je nyní možné navštívit na celkem 52 místech včetně všech krajských měst. Slavnostně totiž byla otevřena zastoupení v Ústí nad Labem a Zlíně.

Prodejní a servisní síť značky Hyundai se díky tomu rozrostla již na 52 míst po celé zemi a po krátké pauze je tak možné navštívit dealerství v každém krajském městě naší republiky.

Zákazníci v Ústí nad Labem mají své prodejní i servisní místo podstatně blíž než dosud v dealerství společnosti Fair Autotop s.r.o., které se svou rozlohou 420 m2 nabídne moderní a kvalitní servisní zázemí, včetně nabíječek pro elektromobily.

Stejně kvalitně je připraveno také dealerství značky Hyundai ve Zlíně, nově otevřené přímo na frekventované Třídě Tomáše Bati. Zákazníci se zde dočkají profesionálního přístupu i vzhledem k tomu, že jde o sesterské prodejní a servisní místo již úspěšně fungujících poboček Hyundai UH v Jihlavě a Uherském Brodu.

„Znovuotevření prodejních a servisních míst v Ústí nad Labem a ve Zlíně je pro nás velice důležitým krokem. V okolí obou měst totiž máme silnou zákaznickou základnu, pro níž je důležité mít svou servisní i prodejní podporu co nejblíže. Našim novým partnerům přeji mnoho obchodních úspěchů a věřím, že jejich zákazníci budou maximálně spokojeni,“ uvedl Martin Saitz, generální ředitel Hyundai Motor Czech s.r.o., českého zastoupení značky Hyundai.

Otevřením 52. prodejního a servisního místa však rozvoj dealerské sítě značky Hyundai nekončí – na přelomu roku se totiž seznam dealerství jihokorejské automobilky rozšíří o další tři místa.

Datum zveřejnění

28.12.2021

Zdroj informací

Hyundai

Foto: Hyundai

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.235 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál