Servind

Aures Holdings hledá 246 lidí

Aures Holdings hledá 246 lidí

Prodej ojetých vozů láme rekordy. V době, kdy společnost Aures Holdings slaví 30. let na trhu, tak významně personálně posiluje.

Skupina Aures Holdings, provozovatel sítí AAA Auto, Mototechna, Auto Diskont a Driverama, hledá 114 zaměstnanců v České republice, 25 na Slovensku, 59 v Polsku a 48 pro rozvoj společnosti Driverama v Německu, Nizozemsku a v České republice.

„Část pracovníků hledáme dlouhodobě, další potřebujeme přijmout kvůli expanzi společnosti, ale i kvůli současné situaci na trhu ojetin, ke kterému se obrací stále více zákazníků. Hledáme uchazeče na všechny typy pozic, od přípravy vozů po manažerské, od operátorů call centra přes programátory k automechanikům či marketérům. Dále také rozšiřujeme naše oddělení IT a Data Science, což je momentálně jedna z nejvíce rostoucích částí naší společnosti a kam hledáme špičkové kandidáty na zajímavé projekty. Pro mezinárodní projekt Driverama potřebujeme téměř padesát lidí. Na Slovensku se již připravujeme na sezónu, stejně jako v Polsku, kde nabíráme s předstihem i pro chystané otevření poboček v Gdaňsku a Rzeszowě. V době, kdy slavíme 30 let na trhu, tak významně personálně posilujeme,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva Aures Holding.

Od dob ekonomické krize let 2008/2009 se počet pracovníků sítě AAA Auto více než zdvojnásobil - roce 2010 dosahoval necelých 1300, v současné době přibližně 2800 v šesti zemích.

Plný seznam pozic inzerovaných v České republice je možno nalézt na stránce společnosti na https://kariera.aaaauto.cz/volne-pozice.

Datum zveřejnění

15.03.2022

Zdroj informací

Aures Holdings

Foto: AAA Auto

Výběr jazyka

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2827 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál