Servind

Prodejcem vozů Ineos bude Autosalon Dajbych

Prodejcem vozů Ineos bude Autosalon Dajbych

Společnost Ineos Automotive jmenovala partnera, který bude provozovat první prodejnu v České republice. Potvrzeným dealerem v České republice je Autosalon Dajbych v Plzni a jeho servisní místo v Praze.

Ineos s vybranými prodejci spolupracuje na zřízení showroomů, které budou v příštích měsících připraveny přivítat zákazníky. Součástí tohoto procesu je školicí program pro prodejce a servisní techniky. Česká pobočka bude otevřena v létě. Zákazníci po celém světě se nyní mohou zarezervovat, aby si zajistili prioritu ve výrobního plánu s možností si od 18. května nakonfigurovat a objednat vůz Ineos Grenadier. Pro uvedení na trh bude Ineos Grenadier k dispozici jako dvou- nebo pětimístný Utility Wagon (užitkové vozidlo) nebo jako pětimístný Station Wagon.

Terénní vozy Ineos Grenadier se budou vyrábět v továrně v Hambachu, kde se dříve vyráběly minivozy Smart. Na výběr budou mezi dvěma třílitrovými řadovými šestiválci BMW: turbodieselem Twin-Turbo s výkonem 183 kW (249 k) a točivým momentem 550 N.m a zážehovým Turbo s výkonem 210 kW (286 k) a točivým momentem 450 N.m. Převodovka je v obou případech osmistupňová automatická ZF.

Datum zveřejnění

03.05.2022

Zdroj informací

Autosalon Dajbych

Foto: Autosalon Dajbych

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2525 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál