Servind

Opel v ČR startuje Astra Tour

Opel v ČR startuje Astra Tour

Jednou z nejvýraznějších novinek letošní motoristické sezony je určitě Opel Astra nové generace, vůz, který do kompaktního segmentu vnáší technologie dostupné až donedávna jen vozům vyšších tříd. Sedadla s ergonomickým certifikátem AGR, špičkové adaptivní světlomety LED Pixel Matrix, originální čelní maska Opel Vizor, plně digitalizovaná přístrojová deska Pure Panel atd.

V zajmu maximální propagace svojí novinky Opel rozel už ve čtvrtek 2. června Opel Astra Tour, která bude po celý měsíc křižovat naší zemí a zastaví se na 16 místech. Pod patronací lokálních dealerů si volant jedné ze čtyř nových Aster vyzkoušet kdokoli z příchozích. Vzhledem k velkému zájmu o testovací jízdy s novou Astrou je prakticky nutností udělat si rezervaci na stránkách: www.opelastratour.cz.

Na zájemce čekají pětidveřové hatchbacky Astra poháněné zážehovým motorem 1,2 Turbo 130 k s přímo řazenou a automatickou převodovkou i vrcholná plug-in hybridní Astra PHEV se systémovým výkonem 180 k.

Příjemným zpestřením testovacích jízd bude losování výherce v každé ze zastávek, který dostane novou Astru s plnou nádrží na celý víkend. V závěru celé Opel Astra Tour se vylosuje ze všech proběhlých testovacích jízd jeden šťastlivec, který stráví v nové Astře svoji dovolenou.

Více podrobností o Opel Astra Tour a podmínky účasti zde: www.opelastratour.cz.

Datum zveřejnění

3.06.2022

Zdroj informací

Opel

Foto: Opel

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.255 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál