Servind

AutoBest Gala Awards

AutoBest Gala Awards

Program 21. předávání cen AutoBest Gala Awards 2022 byl vytvořen na základě zajímavého konceptu, který zdůrazňuje francouzskou kulturu. Průběh slavnostního předávání cen bude ve čtvrtek 9. června od 19:15 živě přenášeno na webových stránkách AutoBest (www.autobest.org), Facebooku a YouTube kanálu AutoBest: https://www.youtube.com/watch?v=9QyZRZX94Ro.

Ceny AutoBest jsou vysoce hodnoceny jako nejvýznamnější evropská ocenění v motoristických médiích. Štrasburk je hlavním městem evropských občanů a oficiálním domovským městem Evropského parlamentu. Rozhodnutí uspořádat Gala Awards AutoBest ve Štrasburku bylo hluboce spojeno se společnými zájmy a snahou o evropské spotřebitele.

Dan Vardie, zakladatel a předseda představenstva společnosti AutoBest, řekl: „V naší tradici jedeme jednou za 32 let do jedné členské země hostit klíčovou přední motoristickou mediální událost v Evropě a ve světě. Tento je rok je rokem Francie. AutoBest zastupuje evropské motoristy a poskytuje jim smysluplný přehled o tom nejlepším z automobilového průmyslu, od ocenění Best Buy Car of Europe po nové technologie, design, konektivitu, motoristický sport a další.“

Během Gala Awards bude nejvyšší evropské ocenění, Best Buy Car of Europe 2022, předáno Dacii za 100% elektrický model Spring.

Další ceny, které budou uděleny během ceremoniálu, jsou:

CompanyBest 2022 : Pininfarina S.p.A

ManBest 2022: Mate Rimac

EcoBest 2022: Renault Megane E-Tech 100% elektrický

SafetyBest 2022: Isuzu D-Max

SmartBest 2022: Mercedes-Benz MBUX Hyperscreen

SportBest 2022: Alejandro Agag, zakladatel Formule E a Extreme E

DesignBest 2022: Walter de Silva

Organizace AutoBest byla založena v roce 2001 s revolučním konceptem „Best buy car“ dostupným na evropském trhu. V porotě je zastoupeno celkem 31 evropských národů, což pokrývá velkou většinu evropské populace. Aby se vůz stal vítězem AutoBest, musí představovat nejlepší nabídku pro většinu evropských zákazníků. AutoBest používá transparentní hlasovací systém se složitou maticí 13 kritérií, která rozhodují o vítězi.

Datum zveřejnění

08.06.2022

Zdroj informací

AutoBest

Foto: AutoBest

Výběr jazyka

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2644 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál