Servind

Orlen Benzina zdvojnásobila slevu na paliva

Orlen Benzina zdvojnásobila slevu na paliva

Síť čerpacích stanic Orlen Benzina od 1. července na období letních prázdnin navýšila slevu na pohonné hmoty pro běžné motoristy. Ti při platbě Tankartou Easy ušetří až 1,50 Kč na litru paliva.

Tankarta Easy s sebou navíc přináší řadu dalších výhod a prémiových služeb v síti čerpacích stanic Orlen Benzina.

„Během letních měsíců intenzita cestování každoročně významně vzroste. Nabídli jsme proto řidičům možnost, jak ušetřit za nákup pohonných hmot. U naší zákaznické karty Tankarta Easy jsme zdvojnásobili slevu na aditivovaná paliva Efecta a o polovinu zvýšili slevu na prémiová paliva Verva. Tankarta Easy je lehce dostupná na všech našich stanicích a její aktivace je rychlá a nenáročná,“ uvedl Vladimír Dočekal, ředitel sítě čerpacích stanic Orlen Benzina pro Česko.

Hlavním benefitem slevové karty Tankartu Easy je čerpání paliv u všech čerpacích stanic Orlen Benzina v ČR (s výjimkou samoobslužných) se slevou bez podmínky minimálního odběru paliva. V případě aditivovaných paliv Efecta činí sleva nově 1 Kč na litr a u prémiových paliv Verva zaměřených na výkon motoru 1,50 Kč.

Motoristé si mohou Tankartu Easy pořídit u pokladen čerpacích stanic Orlen Benzina nebo online z domova. Používání karty je bezplatné, klient neplatí žádné poplatky ani za uskutečněné transakce, ani za vedení účtu.

Tankovací karty od sítě čerpacích stanic Orlen Benzina v Česku využívá již více než 200 000 zákazníků. Tankarta Easy je ideálním nástrojem kontroly výdajů za PHM pro rodiny i jednotlivce, kteří za měsíc nespotřebují více než 500 litrů paliva.

S registrovanou Tankartou Easy lze na čerpacích stanicích Orlen Benzina tankovat nejen běžná a prémiová paliva, ale také LPG, CNG a AdBlue a využívat dalších služeb: platit rovněž za drogistické zboží, gastro produkty, ale i za různé služby včetně mytí vozidel či vysavače, dále potraviny a nealkoholické nápoje nebo široký sortiment autopříslušenství od povinné výbavy přes provozní kapaliny a oleje až po náhradní díly.

Proti zneužití je platební karta chráněná kódem PIN a možností blokace prostřednictvím zákaznického portálu. Slouží jako jednoduchý nástroj pro nastavení a správu karty včetně přehledů o všech transakcích umožňujících kontrolu zůstatku a útraty za paliva. Klient si může ke svému uživatelskému účtu přiřadit až 10 dalších karet Easy. Karta se dobíjí hotově či platební kartou u obsluhy na čerpacích stanicích Orlen Benzina nebo v případě registrované karty také bankovním převodem přes internet.

Datum zveřejnění

04.07.2022

Zdroj informací

Orlen Benzina

Foto: Orlen Benzina

Výběr jazyka

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2325 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál