Servind

Volkswagen Caddy Maxi i ve verzi CNG

Volkswagen Caddy Maxi i ve verzi CNG

Volkswagen Užitkové vozy rozšiřuje nabídku pohonů pro kompaktní model Caddy. Caddy je ve svém segmentu průkopníkem pohonu na stlačený zemní plyn (CNG). Na CNG (Compressed Natural Gas) nyní může jezdit i pátá generace Caddy. Zákazníci mohou objednávat prodloužené verze Caddy Maxi s motorem TGI na stlačený zemní plyn. Hospodárný pohon s nízkými emisemi se dodává pro osobní i užitkové varianty. Přeplňovaný zážehový motor 1,5 TGI na zemní plyn má nejvyšší výkon 96 kW (130 k). Caddy Maxi Cargo umožňuje naložení europalet bočními posuvnými dveřmi díky jejich rozšíření na více než 840 mm.

Nové verze Caddy Maxi TGI na CNG lze na českém trhu pořídit za ceny od 721 484 Kč bez DPH v případě užitkové verze Cargo, resp. od 942 825 Kč včetně DPH za osobní variantu.

Od loňského roku prodávaná pátá generace modelu Volkswagen Caddy poprvé vychází z koncernové modulární platformy MQB pro vozidla s motorem uloženým vpředu napříč. Nejaktuálnější vývojová verze této platformy přinesla do modelové řady Caddy řadu nových technologií. Inovativní asistenční systémy, jakými jsou například Travel Assist nebo nový asistent pro odbočování vlevo, zvyšují bezpečnost a komfort. Síťově propojené informační a zábavní systémy a digitalizované ovládací systémy proměňují Caddy v chytrý telefon na kolech.

Datum zveřejnění

13.07.2022

Zdroj informací

Text: Volkswagen Užitkové vozy

Foto: Volkswagen Užitkové vozy

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2672 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál