Servind

Campiri otevřelo novou základnu

Campiri otevřelo novou základnu

Platforma pro sdílení karavanů Campiri otevřela v Praze nový areál pod názvem Campiri Base Praha. S rozlohou 5500 m2 a řadou služeb, včetně půjčovny obytných vozů, jejich servisu, detailingu či dlouhodobého parkování, jde o další krok vstříc majitelům obytných vozů v ČR.

Majitelé obytných vozů, partneři Campiri v rámci programu p2p, mohou nyní využívat širokou škálu nových služeb a na svém voze snadno a bez starostí vydělávat. V rámci Campiri p2p all inclusive se totiž o vše postará společnost Lukáše Janouška.

Mimo to je však Campiri Servis otevřený i všem karavanistům. Firma si je totiž vědoma aktuálních čekacích lhůt a chce pomoci vyřešit současnou poptávku.

„V Campiri je naším cílem být majitelům obytných vozů tím nejlepším možným partnerem. Campiri Base otevíráme tedy hlavně proto, že jim chceme nabídnout maximální možnou péči. Od čištění přes servis až po předávání a komunikaci se zákazníky při zapůjčení. Navíc se v podstatě jedná o první servis svého druhu, který dokáže majitelům obytných vozů i vydělávat. V případě účasti v našem programu p2p all inclusive je totiž servisování vozu jednou z položek, které zajišťuje Campiri. Majitel tak nemusí řešit vůbec nic a nechává svůj karavan či obytku vydělávat. Nabízené služby ovšem nejsou pouze pro majitele obytných vozů, s nimiž spolupracujeme, ale pro všechny karavanisty, kteří projeví zájem,“ říká CEO Campiri Lukáš Janoušek.

Mekka všech karavanistů

Campiri Servis poblíž Letiště Václava Havla umožňuje snadnou dostupnost všem majitelům i řidičům karavanů během jejich cestování napříč Českou republikou i Evropou. Zvládne rychlé a jednoduché odbavení většího množství klientů. Vlastníci obytných vozů zde mohou využít například pneuservis, zakoupit vybrané doplňky a nechat si je namontovat, nechat svůj vůz připravit na STK nebo na zimní či letní sezonu. Především se pro ně ale citelně zkrátí čekací lhůta, která v servisech pro karavanisty často dosahuje až několika měsíců.

Celý areál v sobě kombinuje moderní servis s vyškolenými mechaniky, možnost dlouhodobého parkování a současně půjčovnu karavanů. Na rozlehlé ploše je vyhrazená až stovka míst pro půjčovnu a dlouhodobé parkování. Pro příští rok firma plánuje další rozšiřování kapacit servisu.

„Campiri Servis je ovšem jen jednou součástí celého areálu Campiri Base Praha, který jsme koncipovali jako univerzální místo pro všechny karavanisty. Ať už potřebují pomoci s vlastním karavanem či obytným vozem, spolupracují s námi skrze P2P program, nebo jednoduše cestují skrze Evropu a potřebují poradit. Dveře jsou jim otevřené. Do budoucna proto plánujeme na ploše zprovoznit také malý ‚stellplatz‘, aby si cestovatelé u nás mohli odpočinout, doplnit vodu nebo se podívat k nám a do Prahy,“ dodává Janoušek.

Projekt Lukáše Janouška Campiri je webová platforma, jejímž cílem je kompletně zdigitalizovat proces půjčování karavanů. Nabízí nejširší paletu obytných vozů a karavanů z půjčoven i od soukromých majitelů. Platforma Campiri je určena pro všechny, které baví nezávislé cestování, ale i pro majitele vozů, kteří díky ní mohou svůj nevyužitý karavan jednoduše nabídnout k pronájmu a vydělat peníze.

Datum zveřejnění

15.08.2022

Zdroj informací

Campiri

Foto: Campiri

Fotogalerie

Výběr jazyka

VALEO 2024

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2938 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál