Servind

Toyota startuje roadshow s nízkoemisními vozy

Toyota startuje roadshow s nízkoemisními vozy

Toyota představuje své nízkoemisní technologie na celorepublikové roadshow nazvané Beyond Zero po tuzemských dealerstvích značky. Akce začne 7. září v prostorách centra Emil Frey na pražském Černém mostě a skončí 4. listopadu v showroomu Dolák v Českých Budějovicích.

Roadshow má za cíl zdůraznit, že Toyota jako jedna z mála automobilových značek nabízí všechny typy elektrifikovaných pohonů - od full hybridních přes plug-in hybridní až po elektromobily s akumulátory a vodíkovými palivovými články.

V rámci roadshow budou u dealerů v rámci zmíněních nízkoemisních pohonů k vidění Corolla Cross s nejnovějším hybridem 5. generace, RAV4 plug-in hybrid, vodíková Mirai a elektromobil Toyota bZ4X. K testovacím jízdám budou pro zájemce připravené RAV4 plug-in hybrid a Toyota Mirai.

Interaktivní aplikace a technologičtí experti

„Beyond Zero pro nás neznamená jen vývoj nízkoemisních vozů, ale celkový koncept uhlíkové neutrality během celého životního cyklu včetně výroby a likvidace s využitím špičkových technologií. Elektrifikované vozy v současnosti tvoří více než 70 % našich prodejů osobních vozů a jejich podíl dál poroste,“ říká marketingový manažer Toyota ČR Michal Velička.

S jednotlivými technologiemi návštěvníky roadshow podrobněji seznámí interaktivní aplikace a na místě vše vysvětlí osobně také technologičtí experti. Princip fungování jednotlivých technologií přiblíží i konkrétní ukázky v podobě interaktivních mini zařízení ve speciální edukační zóně. Na vybraných lokalitách se zapojí také ambasadoři značky.

Podrobnosti o roadshow budou po celou dobu dostupné na sociálních sítích Facebook a Instagram a na webu www.toyota.cz/roadshow, kde zájemci najdou kompletní kalendář jednotlivých zastávek.

Datum zveřejnění

31.08.2022

Zdroj informací

Toyota

Foto: Toyota

Výběr jazyka

VALEO 2024

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.265 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál