Servind

Citroën Electric Experience Roadshow se blíží

Citroën Electric Experience Roadshow se blíží

Již sedmý ročník akce Citroën Roadshow, která se opět s podtitulem Electric Experience ponese zejména v duchu elektromobility, se bude konat u obchodních center na celkem 15 místech po celé České republice v termínu od 9. září do 2. října. Návštěvníci budou mít možnost otestovat si čerstvou novinku Citroën C5 X, a to i v hybridní verzi, letos modernizovaný SUV C5 Aircross Plug-In Hybrid nebo elektrickou verzi oblíbeného Berlinga.

Kromě těchto novinek bude k dispozici oblíbený městský Citroën C3 a kompaktní SUV C3 Aircross. Z elektromobilů se představí také hatchback ë-C4 a velkoprostorový ë-SpaceTourer.

Návštěvníky čeká bohatý doprovodný program. Protože je Citroën hrdým partnerem profesionálního cyklistického týmu AG2R, umístí na stanovištích během roadshow cyklistický trenažér a za každý našlapaný kilometr věnuje 10 Kč na víkendovou akci pro maminky, které se starají o děti se speciálními potřebami a trpí různými těžkými diagnózami. Každý jezdec obdrží malý dárek, nejlepší účastník získá balíček reklamních předmětů AG2R Citroën Teamu.

Součástí programu bude i edukační elektrokoutek, kde mohou návštěvníci vidět naživo elektromotor, který používá značka Citroën ve svých vozech, elektro autodráha a další zábavné aktivity. Soutěžit se bude také o zápůjčku nového vozu C5 X na jeden měsíc s plnou nádrží.

Jako vždy bude od 10 do 18 hod k dispozici kamion s pohodlným zázemím a občerstvením. Vyškolený personál pomůže při předání vozidla i během zkušební jízdy.

Prioritou zůstává bezpečí návštěvníků, proto bude stejně jako v loňském roce samozřejmostí zvýšený důraz na dodržení všech platných hygienických opatření i specifická příprava každého vozu před individuální jízdou (dezinfekce volantu, řadicí páky a ostatních dotykových částí vozu).

Pokud máte zájem o testovací jízdu a chcete se vyhnout čekání, můžete si na www.citroenexperience.cz vyhledat a rezervovat vyhovující termín i konkrétní vůz na vyzkoušení.

Datum zveřejnění

07.09.2022

Zdroj informací

Citroën

Foto: Citroën

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2203 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál