Servind

Konference TBB: udržitelná energetika se letos na podzim představí v Lisabonu

Konference TBB: udržitelná energetika se letos na podzim představí v Lisabonu

Ústřední téma letošní konference The Business Booster, kterou každoročně pořádá společnost EIT InnoEnergy, zní „Směrem k úplné nule: rovnováha mezi průzkumem a těžbou“ (The race to net zero: balancing exploitation and exploration). Ta se uskuteční od 28. do 29. září v portugalském Lisabonu. Celý ekosystém trvale udržitelných energetických inovací se sejde na dva dny plné networkingu, aby si vyslechl přednášky a názory inspirativních odborníků a setkal se s technologiemi, které podporují energetickou transformaci. V roce 2021 přivítala konference TBB více než 1 000 účastníků a s 98 % mírou doporučení lze s jistotou říci, že na The Business Booster byste rozhodně neměli chybět!

A toto jsou hlavní důvody, proč letos navštívit nebo sledovat The Business Booster společnosti EIT InnoEnergy v Lisabonu:

Celý rok networkingu v průběhu dvou dnů!

Každý rok se v rámci The Business Booster uskuteční více než 2 500 osobních setkání, která otevírají nová partnerství a slibné obchodní příležitosti v ekosystému udržitelných energetických inovací. Jedinečný nástroj pro vytváření B2B kontaktů se otevírá krátce před zahájením konference, takže můžete zkontrolovat, které startupy, investoři a korporace se TBB zúčastní. Každý den má konference na programu hodiny networkingu, takže se nemusíte rozhodovat mezi návštěvou přednášky nebo setkáním s novým potenciálním obchodním partnerem.

Poslechněte si názory nejvlivnějších lidí stojících za energetickou transformací

K řečníkům na The Business Booster patřila např. první prezidentka Irska a zvláštní vyslankyně OSN pro změnu klimatu, nositelé Nobelovy ceny za mír, generální ředitelé velkých průmyslových podniků či čelní představitelé institucionální sféry, jako třeba evropský komisař pro energetiku. Nemluvě o jádru naší akce – tvůrcích stojících za špičkovými technologiemi, které pohánějí energetickou transformaci.

Připojte se k závodu směrem k úplné nule

Prostřednictvím četných diskuzí u kulatého stolu a paralelních setkání objevte příležitosti a výzvy k dosažení čisté nuly do roku 2050. Návštěvou The Business Booster se nejen dozvíte, co je potřeba k dosažení tohoto důležitého cíle, ale stanete se součástí řešení a najdete svou roli v boji proti změně klimatu.

Názorné ukázky produktů

Nejen, že se na výstavní ploše můžete setkat s inovátory, ale delegáti si mohou vyzkoušet jejich technologie na vlastní kůži na tolik očekávané výstavní ploše. V letošním roce bude vystaveno 35 produktů a prototypů, od technologií obnovitelných zdrojů energie až po inovativní řešení mobility. Dotýkejte se, pociťujte a poznejte technologie budoucnosti již dnes.

… plus 150 dalších důvodů!

Konference The Business Booster se může pochlubit 150 udržitelnými energetickými inovacemi pod jednou střechou. Najděte zde svou další investici nebo obchodní řešení tím, že poznáte tyto inovativní technologie a podnikatele, kteří za nimi stojí. Výstava je vhodně uspořádána podle segmentů trhu a katalog akcí bude sloužit jako vaše mapa, která vás hladce provede výstavní halou.

https://tbb.innoenergy.com/

Datum zveřejnění

26.09.2022

Zdroj informací

INNOENERGY

FOTO: INNOENERGY

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2163 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál