Servind

GACE uvede na český trh Geely

GACE uvede na český trh Geely

Po dlouhém vyjednávání mezi společnostmi Geely a Grand Automotive CE nejvyšší představitelé obou stran podepsali v hotelu Four Seasons Gresham Palace dohodu o dovozci pro tři země. Smlouvu podepsali Viktor Molnár, generální ředitel společnosti Grand Automotive Central Europe Ltd., a Cook Xue, výkonný zástupce generálního ředitele společnosti Geely Auto International Corporation.

První vozy značky Geely by měly vyjet na silnice v České republice, Maďarsku a Slovensku začátkem roku 2023. Prvním modelem Geely, který bude uveden na náš trh, bude Geometry C s plně elektrickým pohonem.

„Po dlouhých jednáních jsme se dohodli se společností Geely Auto International Corporation na všech bodech distribuční smlouvy pro tři země, takže od nynějška začneme společně budovat značku Geely ve střední a východní Evropě. Jsme obzvláště hrdí na to, že Grand Automotive je první společností v Evropské unii, která podepsala importérskou smlouvu se společností Geely, což jasně ukazuje, že naše dovozní aktivity v mnoha zemích a pro více značek v regionu je přesvědčily, že jsme hodni zastupovat tuto kardinální čínskou značku. V blízké budoucnosti je naším hlavním cílem správně umístit pozici značky, včetně modelu Geometry C, a vybudovat síť prodejců a poprodejních služeb. Vzhledem k tomu, že v tomto regionu zastupujeme několik značek, máme možnost využít logistické synergie a rychle a efektivně vybudovat celý logistický proces, a to jak pro vozy, tak pro díly,“ dodal Molnár.

Datum zveřejnění

14.11.2022

Zdroj informací

GACE

Foto: GACE

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.251 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál