Servind

Servind uspěl v Českých 100 nejlepších

Servind uspěl v Českých 100 nejlepších

V roce oslav třicetiletého působení na českém trhu se dostalo společnosti Servind další významné ocenění mnohaletého úsilí. Během gala večera ve Španělském sále Pražského hradu finanční ředitel Dalibor Meier převzal ocenění v oborové kategorii Stavebnictví a doprava, která je součástí soutěže Českých 100 nejlepších.

„Cítíme nesmírnou hrdost, že naše třicetileté působení v segmentech autoopravárenství, automotive a transportation bylo ohodnoceno tak významným oceněním. Vnímáme je především jako vyznamenání a poděkování všem našim spolupracovníkům. Úspěchu by nebylo možné dosáhnout ani bez věrnosti a důvěry našich zákazníků a obchodních partnerů,“ říká Dalibor Meier.

Pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius v letošním roce uspořádala již 27. ročník „Českých 100 nejlepších“. Cílem jimi pořádané soutěže je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, podniky či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikající, mimořádné anebo pozitivně pozoruhodné výsledky.

Systém vyhodnocení a stanovení pořadí „Českých 100 nejlepších” v maximální míře využívá konkrétní znalosti širokého okruhu vybraných odborníků. Nominace vycházejí z osobních znalostí, zážitků, či zkušeností z období posledních dvanácti měsíců, získaných především při profesionální činnosti, ale i ze soukromých kontaktů s nejrůznějšími hospodářskými subjekty. Základním a jediným měřítkem konečného umístění je četnost nominací jednotlivými respondenty! Tak vysvětluje princip vyhodnocování přímo společnost Comenius.

Datum zveřejnění

16.12.2022

Zdroj informací

Servind

Foto: Servind

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2911 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál