Servind

Zvedací zařízení BJ-05 pro vyvažovačky

Zvedací zařízení BJ-05 pro vyvažovačky

S rostoucím množstvím přezouvaných kol a také spolu se zvyšující se hmotností přibývá nejrůznějších pomocníků, které práci v dílně zrychlují a ulehčují. Do této kategorie zařízení a technologií patří mezi jinými i zvedací zařízení pro vyvažovačky.

Největší český výrobce pneuservisních opravných materiálů a producent strojů, firma FERDUS již několik let úspěšně prodává model TB-J-09 určený primárně pro nákladní, autobusová a jiná obdobná kola.

Nově FERDUS rozšiřuje nabídku o subtilnější provedení BJ-05, které najde uplatnění v servisu osobních a lehkých užitkových vozidel. Rozměrově za robustnějším sourozencem příliš nezaostává: délka 875 mm, výška 930, šířka 320-475 mm (s nájezdem nebo bez). Podobné jsou i parametry minimálního a maximálního průměru kola – 350 až 900 mm. Hlavní rozdíl najdeme v nosnosti, která dosahuje hodnoty 80 kg. Výška zdvihu je 320 mm.

Zvedací zařízení BJ-05 zkrátka představuje správný přístup k novoroční dietě. Je kompaktní a lehké, přesto pro běžný pneuservis poslouží více než dobře. A rovněž výrazně méně stojí, což se v dnešní době počítá dvakrát. Ve velkoobchodní distribuci FERDUS je dostupné od 1. 1. 2023 za cenu 10 690 Kč bez DPH.

Datum zveřejnění

20.1.2023

Zdroj informací

FERDUS

Foto: FERDUS

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2999 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál