Servind

DEFEND INSURANCE GROUP vstupuje do Rumunska

DEFEND INSURANCE GROUP vstupuje do Rumunska

DEFEND INSURANCE GROUP („DIG“), lídr středoevropského trhu v oblasti doplňkového pojištění pro automobily, otevírá pobočku v rumunské Bukurešti. Celkově tato mezinárodní skupina se sídlem v České republice působí již na 8 evropských trzích. V Rumunsku nabízí DIG od dnešního dne své prodloužené záruky DEFEND Car Protect určené pro nové i ojeté vozy.

DIG má téměř 30 let zkušeností v oblasti doplňkového pojištění a služeb pro automobilový průmysl. Její provozní společnosti jsou předními zprostředkovateli a administrátory pojištění a likvidátory škod ve střední a východní Evropě. V Rumunsku doposud skupina působila prostřednictvím spolupráce se společností Business Lease, která poskytuje komplexní služby operativního i finančního leasingu pro osobní a užitková vozidla ve střední a východní Evropě. Nyní DIG vstupuje na trh prostřednictvím svého polského pojišťovacího agenta, DEFEND INSURANCE Sp. z o.o., a otevírá v Bukurešti administrativní pobočku. Partneři napříč Rumunskem tak od dnešního dne mohou nabízet prodloužené záruky DEFEND Car Protect svým klientům.

„Velice mě těší, že po loňské expanzi do Litvy a Německa nyní vstupujeme do Rumunska. V této zemi vidíme velký potenciál pro náš další růst a věříme, že naše pojistné produkty pomohou dále rozvíjet trh s novými i ojetými vozy. Náš obchodní model vychází z 30 let zkušeností a nabízí prodejcům vozidel účinný nástroj na podporu prodeje vozidel a zvýšení příjmů,“ říká Andrew Quirke, Managing Director DEFEND INSURANCE GROUP.

Prodloužené záruky DEFEND Car Protect jsou vlajkovou produktovou řadou DIG. Nabízí ochranu pro případ náhlých poruch mechanických, elektrických a elektronických součástek vozidel, jejichž opravy se mohou pohybovat v desítkách tisíc rumunských leu. Je možné je sjednat až na 36 měsíců pro vozy se stářím až 15 let a 300 000 najetými kilometry.

„Naším cílem je pomáhat snižovat rizika a zvyšovat pocit bezpečí a finanční stability poskytováním pojistných produktů na míru, rychlým vyřizováním škod a špičkovým zákaznickým servisem. Ten se netýká pouze zákazníků, ale také obchodních partnerů. Pojistitelem prodloužených záruk DEFEND Car Protect je stejně jako v dalších zemích, kde DIG působí, Fortegra Europe Insurance Company Limited. Naši partneři a klienti se tak mohou spolehnout na finanční sílu a kvalitu této mezinárodní pojišťovny s prestižním hodnocením A- od AM Best,“ doplňuje Andrew Quirke.

V první polovině roku 2023 doplní produktové portfolio v Rumunsku také pojištění DEFEND Gap, které chrání před ztrátou hodnoty vozu v případě totální škody nebo krádeže. Rumunští řidiči tak budou mít k dispozici komplexní ochranu před dodatečnými výdaji spojenými s provozem vozem a budou si moci užívat jízdu bez starostí.

Datum zveřejnění

2.3.2023

Zdroj informací

Defend Insurance Group

Ilustrační foto: Defend Insurance Group

Výběr jazyka

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2786 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál