Servind

DKV Mobility rozšiřuje DKV Box Europe o telematické funkce

DKV Mobility rozšiřuje DKV Box Europe o telematické funkce

Společnost DKV Mobility, přední evropská platforma B2B pro platby a řešení na cestách, rozšiřuje nabídku digitálních služeb. Zákazníci společnosti DKV Mobility mohou nyní používat palubní jednotky DKV Box Europe nejen pro vyúčtování ze 16 evropských mýtných systémů, ale s integrovaným řešením DKV Live také pro online správu tankování, lokalizaci vozidel pomocí GPS nebo plánování tras. Službu DKV Live lze objednat a nakonfigurovat bezdrátově, aniž by bylo nutné nahrazovat již používanou palubní jednotku DKV Box Europe nebo připojovat dodatečný hardware.

Propojením palubní jednotky DKV Box Europe s DKV Live získají její uživatelé přístup k plnohodnotnému telematickému systému. Dispečer tak může řidiče navigovat k preferovaným čerpacím stanicím a tím optimalizovat provozní náklady. Pokud řidič přijede na místo vykládky, je o tom dispečer informován přímo, aniž by mu řidič musel zavolat. Kromě toho může dispečer prostřednictvím služby DKV Live sledovat, zda jede řidič po nejlepší možné trase, a přenášet data naprosto transparentně do knihy jízd. DKV Live poskytuje komplexní přehled a nabízí nástroje pro digitalizaci procesu přepravy a každodenních pracovních činností dispečera a řidiče.

„Díky dostupnosti služby DKV Live v palubní jednotce DKV Box Europe nabízíme v jednom zařízení dva důležité nástroje a s nimi výhody, které šetří čas a náklady. Uživatel si může tuto službu komfortně objednat ke své palubní jednotce DKV Box Europe, kdykoli ji bude potřebovat. Nakonfiguruje si ji pomocí bezdrátového přenosu dat OTA (Over the Air) a ihned může profitovat z příslušných digitálních funkcí. Tímto krokem dále rozšiřujeme naši nabídku modulárních digitálních řešení střižených na míru, která pro naše zákazníky zvyšují transparentnost a efektivitu,“ říká ředitel divize Partner & Solution Sales ve společnosti DKV Mobility Manuel von Mohrenschildt.

Datum zveřejnění

14.7.2023

Zdroj informací

DKV Mobility

Foto: DKV Mobility

 

Výběr jazyka

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2931 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál