Servind

ID. Buzz z půjčovny

ID. Buzz z půjčovny

Volkswagen Užitkové vozy nabízí svým firemním zákazníkům jedinečnou službu prostřednictvím půjčovny elektromobilů společnosti Volkswagen Financial Services. Zájemci o elektromobilitu si mohou za výhodných podmínek vypůjčit na týden až dva měsíce elektricky poháněné modely ID. Buzz a ID. Buzz Cargo a vyzkoušet si je v reálném provozu své firmy. Elektromobily ID. Buzz se vyzvedávají a vrací v Praze, Jihlavě a Ostravě.

Firemní zákazníci, kteří ve svém vozovém parku provozují pět nebo více vozidel, si mohou elektromobily ID. Buzz a ID. Buzz Cargo o výkonu 150 kW vypůjčit u autorizovaných prodejců Porsche Praha-Prosek (osobní i užitková verze), Auto Heller Ostrava (užitková verze) a Auto Vysočina (užitková verze). Doba pronájmu může být od 7 do 60 dní. Nájemné 500 Kč bez DPH za den zahrnuje pojištění vozidla s 5% spoluúčastí, nabíjecí kartu CHARGEE a servisní kartu s kontaktem na technickou asistenci.

„Naši firemní zákazníci se o elektromobilitu zajímají, ale klasická předváděcí jízda nebo víkendová zápůjčka jim neposkytuje dostatečný prostor pro vyzkoušení všech aspektů elektromobility v reálných podmínkách jejich firemního vozového parku. Rozhodli jsme se proto podpořit projekt půjčovny elektromobilů realizovaný společností Volkswagen Financial Services. Do flotily půjčovny jsme dodali celkem čtyři vozy ID. Buzz a ID. Buzz Cargo, které jsou k dispozici u autorizovaných prodejců v Praze, Ostravě a Jihlavě. Věřím, že se nová služba ‚elektromobility na zkoušku‘ setká s velkým zájmem našich firemních zákazníků,“ říká Mirka Cimrová, ředitelka divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika.

Datum zveřejnění

24.7.2023

Zdroj informací

Volkswagen užitkové vozy

Foto: VWFS

 

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.305 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál